Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Molettnek számítok?

Molettnek számítok?

Figyelt kérdés

Mindig vékony lány voltam, alkatilag az vagyok, de az utolsó másfél évben egyáltalán nem figyeltem arra, hogy mit eszek. Egészen pontosan az érettségi és felvételi miatt stressz evővé váltam. 10 kilót híztam. Most 176 cm és 65 kg vagyok. Most kezdek visszatérni az egészségesebb ételekre és futok is, de szeretnék valami olyat, ami rendesen fogyaszt és formálja az alakom. Tudtok ajánlani ilyet? Továbbá, amire a kérdés is vonatkozik, ha bár nem tudok képet mutatni, de a testsúlyom és magasságom alapján már molett vagyok?

Mert minden portálon és testtömegindex teszten más választ kapok.


18/l


2016. febr. 18. 15:17
 1/6 anonim válasza:
0%
Inkább már dagadtnak mondanálak.
2016. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy molett! Ilyen magassággal 65 kilósan biztosan csinos vagy. Attól, hogy nem lehet átlátni rajtad, még nem vagy elhízva.
2016. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

176 centihez a 65 kiló egyáltalán nem molett.

Persze ezt külső szemlélőként mi mondhatjuk, azt, hogy hogy érzed magad, és milyennek látod magad, azt te tudod. A futás nagyon hasznos, én most a kalóriaszámlálós módszert kezdtem el, hogy egy bizonyos keretösszegnél nem ehetek többet egy nap, viszont nincsenek tiltólistás kaják, ez így egész tűrhető.

Ha tíz kilót híztál, akkor ezek szerint 176/55 voltál nemrég, az nagyon vékony, szóval most lehetsz olyan átlagos.

2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14-18(20) között vékony kamaszlányból nőiesebb alkatúvá válnak a lányok. Tehát lehet hogy sokat ettél, de 3-4-5 kilót mindenképp felszedtél volna. Kilókat tekintve a súlyod teljesen normális (az 55 túl kevés). Ha elégedetlen vagy magaddal, akkor inkább az alakformálás legyen a cél, ne a mérleget nézd hanem a centiket. Bármilyen súlyzós edzés vagy torna jó, ami megmozgat annyira hogy érezd az izmaidat.
2016. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy molett. Pont tökéletes vagy!
2016. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem értettem meg osztálytársaimat,vagy bárkit,aki már hónapokkal az éretségi előtt szétizgulták magukat.Elárulok valamit,ha tovább tanulsz,ennél sokkal nagyobb megmérettetésid lesznek. SZóval próbálj meg lenyugodni.
2016. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!