Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Herpeszre jó a fogkrém?

Dszandika27 kérdése:

Herpeszre jó a fogkrém?

Figyelt kérdés
Sajnos herpeszem lett és gyorsan elszeretném tüntetni! És nemtudom hogy jó-e a fogrém erre a célra! Segítsetek! Előre is köszönöm! :)
2016. febr. 19. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem , feltűnőbb és ha leakarnád tisztítani akkor a kaparástól felszakad . Kerüld a szilárd ételeket inkább sok lédúsat folyadékot fogyassz . Az enzim és vízhiány hiány és a sok mű leterhelő élelem ( egyoldalú táplálkozás) okozza . Krém se kell rá , betegség utáni lábadozás esetén orvosi széntabletta is hasznos .
2016. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
De igen, előfordul, hogy hat, ahogy pattanásra is. Bár azt nem mondom, hogy gyorsan el fog tűnni. A ricinus viszont kifejezetten hat, gyógyszertárban kaphatsz olcsón, és gyors is.
2016. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne legyel mar ilyen igenytelen, hogy egy herpresz elleni kenocsot nem tudsz venni..
2016. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a kenőcs. ( Egy tubus sokáig elég.) Figyelj oda, milyen pohárból iszol és mennyire tiszta kézzel eszel. ( Tömegközlekedem és ha hazaérek első a kézmosás)
2016. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zoviraxot kenj a herpeszre, a fogkrémet meg használd fogmosásra...
2016. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos azt ajánlja,hogy szedj c vitamint. Jobban segít,mint a kenőcs,ami a tünetet kezeli, de nem megoldás ;) Csak az előttem szóló okostojások miatt írtam.

A herpesz azért jön ki rajtad,mert valami nem stimmel a szervezeteddel,legyengült az immunrendszered.

2016. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Tudom hogy furának fog tünni ,de nem vagyok igénytelen szimplán kevésbé informált főleg ezzel kapcsolatba mert még nem volt herpeszem!
2016. febr. 19. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Richtofit gél, nekem ez a legjobb.


Egyébként a fogkrém a pattanáson se segít.

2016. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!