Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kellene...

Szerintetek hogy kellene hordani a hajam? O. o

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy ilyen a hajam ha kimosom.

Nagyon begöndörödik magától s eléggé fura de nem tudom hogy kéne viselni :S

tippek ötletek esetleg?


[link]

[link]

[link]



2016. febr. 20. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem Hátul fogd össze copfba vagy vágasd le
2016. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem rég rövidítette meg fodrász osztálytársa felső szálakat így nem tudom összefogni mivel nem fogja össze hajgumi. :/

(nap végére mindíg össze vissza áll már mindegyik tincs de úgy mint ha kos szarvaim lennének.. O.o )

2016. febr. 20. 15:36
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Ne! Ne vágasd le! Ritkák a hosszú hajú Fiúk! :)


Szerintem így tök jó a hajad. De ha zavar, hogy göndör, akkor az állkapcsodtól vágasd le, és ott annyira nem göndör.

2016. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tervezem hogy levágatom :)

És én is így vagyok vele, mostanság mindenhol csak olyat látok hogy rövid vagy még kétoldalt meg is van szedve 0-ásal.. :S sztem azok meg nem olyan jók nekem meg nem is álnna jól viszont a hosszú szerintem jó de mindenki szerint nem :S

De gondolkodom színváltáson is de a lényeg hogy még növesztem :) igazából egy szálat se akarnék levágatni belőle csak kíváncsi lennék hogyan lehetne még esetleg formálni vagy hogy is mondjam el lenni vele.

2016. febr. 20. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Nyugi nekem is ilyen volt amikor növesztettem.

Várd meg hogy megnőjön és utána már össze tudod fogni.


Amúgy meg szard le hogy valakinek nem tetszik!!!!

Például én úgy vagyok vele hogy a normális csajoknak nem gond a hosszú haj sőt még tetszik is nekik, a többi divatmajom meg le van sz@rva.


Jó hajnövesztést!👍

2016. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Mérföldekkel jobban néznél ki ha levágatnád, sokkal férfiasabb. De te tudod. Így kicsit hajazol a 4 éves unokaöcsémre. :)
2016. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 20. 16:37
 8/14 ~OnLány~ ***** válasza:

3. válaszoló: Ha levágatja állig,akkor is be fog neki göndörödni,most nem látszik,hogy ott gönör lenne,de minél feljebb vágatod,a végek akkor is be fognak kunkorodni.

Nekem lányként minél jobban nő,annál egyenesebb.


Szóval max kiszárítod hajszárítóval és körkefével egyenesre,tudom,ezt a lányok csinálják,dehát senki sem látná,te pedig nyugodtabb lennél. :D


De ha nem akarod tényleg rövidre,akkor le ne vágd,mert annál göndörebb lesz.

2016. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tok jol all!De a rovid is jo lenne:o

Tenyleg ritkák a rovid haju fiuk szerintem maradjon igy:)

2016. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokkal férfiasabb a hosszabb haj. Le ne vágd!:D Sztm jól áll h kicsit göndörödik a vége. Különleges.

15/L

2016. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!