Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hidrogén peroxidos szőke...

A hidrogén peroxidos szőke hajfesték amit a boltokban lehet kapni az ki szedi a fekete hajfestéket a hajamból?

Figyelt kérdés
feketére van festve c vitamin porral probáltam kiszedni belőle a fekete festéket 5 x rátettem a hajamra 2 óráig és középen tiszta fekete a hajam így nem tudom mit csináljak hidrogén peroxidos szőke hajfesték ki szívná a feketét ? úgy hogy be tudjam festeni világos barnára ?

2016. febr. 21. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem szedi ki a hajfestéket. A C vitamin azért világosít,mert SAV. A neve is az,hogy aszkorbinsav. De mivel gyenge sav,nem világosít eléggé. Peroxiddal már le lehet szívni,de nagyon le kell szívni,hogy világos legyen,aztán még a leszívást be kell festeni,hogy barna legyen és ne vörös.de mindig le fogja dobni a festéket és vissza vörösödik majd. Ne akarj festett feketéből világosbarna lenni,csak ha vastagszálú,strapabíró hajad van.
2016. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Befestheted, de felesleges. A feketétől csak szivatással szavadulhatsz meg, max hajradír... arra készülj fel hogy szegény hajad nagyon megsínyli majd.
2016. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajfestéket hajradírral lehet kiszedni, aztán festeni kell a hajat.
2016. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!