Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25+ Férfiak! Mi a véleményetek...

25+ Férfiak! Mi a véleményetek erről az alakról? (kép)

Figyelt kérdés

[link]



Kort írjatok! Köszönöm!


2016. febr. 23. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez a póz teljesen előnytelen. Ha az alakra lettél volna kíváncsi, akkor egy TELJES ALAKOS képet posztoltál volna ide, ahol minden látszik!

De így a nő arányait ebben a pózban nem lehet megmondani!


Egyébként meg fogadd el a másik véleményét, van, akinek tetszik, van, akinek nem! Ízlések és pofonok!


Te feltettél egy kérdést, mi válaszolunk! Ha azt a választ írnánk, amit te jónak gondolsz, akkor mi te lennénk! De mivel mi nem te vagyunk, ezét más a véleményünk különbözhet a tiédtől!


Nő vagyok, ezért csak ilyen véleményt írtam, hogy egy kicsit másképpen is láthatnád a dolgokat!

2016. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi de ez nem az esetem, olyan túl nagy.
2016. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11-es


Férfiak véleményét kérdeztem!!!! De lássuk be vannak ettől jóval nagyobbak is. Modellként dolgozom és már plus size modellekkel is dolgozunk együtt, innen fogalmazódott meg bennem a kérdés. Én 55 kg-val sokszor nem érzem olyan jól magam, mint ezek a plus sizok 70-80-90 kg-al.


De a "valóságban" (és nem ezen az oldalon) sokkal népszerűbbek ezek a nők.


De köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 23. 19:40
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Melyik valóságban? Mert én nem azt látom, hogy a 90 kilós nők olyan népszerűek lennének. Tény, hogy nem csak az 50 kilós lányokért vannak oda a srácok, de az átlagnak az 55-65, maximum 70 kilós lányok jönnek be. (Vegyünk egy átlagmagasságot ehhez.) Többet maximum elfogadnak, ha nagyon szép a lány arca.
2016. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
22%

Ez nem plus size hanem igénytelen, mocskosul elhízott vágósúlyban lévő sertés.

26F

2016. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

A saját önértékelési problémádat, és azt, hogy elégedetlen vagy a saját bőrödben, nem kéne ráhúzni a pasik ízlésére.

Erről meg ennyit.


Miért érzed magad rosszul a saját bőrödben? Erről ki tehet? A pasik, vagy te?


Előbb a saját lelki dolgaidat tedd rendbe, és azt, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

2016. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is modellként dolgozom, csak én a "hogyan ne nézzünk ki" trendet képviselem.
2016. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szép az ilyen alak, ha a nő arca szép melé, mint pl a képen a hölgy. A melle mondjuk lehetne kisebb, ezt már nem annyira szeretem :D

27

2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez mar sok, nem latom vonzonak.


30/F

2016. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 rrrrrreennnnn ***** válasza:
76%

14!!!! "melyik valòsàgban?" Hatalmasat röhögtem.

16-nak osztom a véleményét.

Modellként dolgozol.

Hàààhhhhàààhhhàààhhhhh.

Èn meg annyit kérdezek, melyik àlmodban?

Mit érdekelne téged 55 kilos modellként egy ilyen nőről szòlò vélemények és amikor írtàk, hogy nem ok, miert ugrottàl nekik?

Nem tetszhetsz mindenkinek!

Ha ennyire nagy gondod van magaddal, fogyj le.

2016. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!