Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Uraim, nektek hogy tetszenek...

Uraim, nektek hogy tetszenek az ilyen körmök? Mit szólnátok, ha a párotok, randipartneretek ilyen körmökkel jelenne meg?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 23. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az a kategória amire nehezen találok szavakat. A nőknek tényleg minden xart el lehet adni, éjjen a kapitalizmus.
2016. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elárulok neked egy oltári nagy titkot: a pasik többségét nem érdekli a partnere körme, mert nem ez a mérvadó egy kapcsolatban.


Egyébként nőként mondom, hogy ezek a körmök undorítóak.

2016. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én biztos nem jelennék meg ilyennel sehol, de érdekelnek a vélemények.
2016. febr. 23. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinném, hogy a macskája seggében turkált mielőtt eljött.
2016. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ha egy lányon ilyen köröm van egyből felmerül a kérdés hogy "ez normális?". Vagy az hogy milyen jelleme lehet egy olyan lánynak aki ezért a hányadékért még fizet is és hordja is :D Szóval hát nem tudom... Ha úgy hívtam volna el randizni hogy nem volt ilyen körme de a randin már ilyet hord akkor csak rákérdeznék hogy ez most miért, meg azért vesztene a nő az értékéből a szememben valamilyen szinten.

Hál' égnek hogy még ilyet csak neten láttam

2016. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Hát ez nagyon undorító.

Ha a páromé lenne, akkor leszedetném vele, vagy nagyon komoly kompromisszumokat kellene kötnünk, hogy viselhesse.

Ha a randipartneremen lenne, már nem lenne randipartnerem. :D

2016. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem vállalnám be.Ahol már divat,ott igen.Izgatna,ahogy végighúzom a párom bőrén.
2016. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott érdekelni, hogy kinek milyen a körme, de ettől már lehet, hogy megijednék. :D
2016. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevetséges...
2016. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na a szőrös körmök, előre látom hogy egy csomó ember hülyének fog nézni de én kimondom:

Ízlések és pofonok, nekem bejön. :D

2016. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!