Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a személy akivel ismerkedtek még randik alkalmával elmondaná a következő dolgokat magáról csak, hogy ne érjen meglepetés?

Figyelt kérdés

-Borderline személyiségzavaros

-Paranoiás

-lelki sérült


2016. febr. 21. 13:27
 1/10 RRR ***** válasza:
100%

megköszönném az őszinteségét és megmondanám,hogy ennyi


az élet rövid ,hogy erre pazaroljam

az életben nem lenne normális kapcsolat és én is rámennék

2016. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönném a meghívást, felajánlanám,hogy közösen fizetjük a vacsit és megkérném, hogy ne találkozzunk többet.

Kegyetlenül hangzik De nem akarok Se lelki szemetes Lenni, Se ápolónõ...

2016. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném aaz eddigieket és megkérném, hogy ne keressen többet. Egyébként a fenti dolgok ált. látszanak egy emberem vagy pár elbeszélgetésből azért lejön, hogy valami nagyon nincs rendben.
2016. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, ahogy a többiek. Sajnálom, hogy ez van az illetővel, de egy kapcsolat egyébként sem egyszerű, én meg nem szeretném eleve egy szar helyzetből indítani.
2016. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen miatt szerintem célszerű elmondani elvégre minek pazaroljuk egymás idejét tovább ha a másik fél úgyse fogad el. Ha meg nem mondom és idővel derül ki akkor meg szemétség a másik fél részéről amiért eltitkolta ezeket.
2016. febr. 21. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel számomra sem ismeretlenek a mentális betegségek, annyit kérdeznék csak, hogy milyen szintű és jár-e kezelésre. Ha komolyabb és nem kezelik, akkor én is elköszönnék (sőt, mivel nem vagyok hülye, valszeg az első randiig sem jutnánk el), viszont ha nem annyira súlyos és kezelik, akkor nekem nincs vele gondom.


Persze nyilván ehhez az is kell, hogy valami nagyon mélyen megfogjon az illetőben.

2016. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánnék neki, és elköszönnék. Nekem ez túl sok lenne egyszerre. De még külön-külön is.
2016. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A borderline-ból egyenesen következik a másik kettő, szóval ez valójában EGY probléma. És nekem volt már border párkapcsolatom, köszönöm szépen, soha többet! Ha mondjuk legalább két éve jár terápiára, akkor esetleg... de kezelés nélkül semmiképp nem kezdenék vele.
2016. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ilyeneket elmondani, mert ez magánügy és az első randin nem tartozol számadással minden gyengeségedről. De tényleg.

A fiú sem kezdi azzal, hogy öt percnél hosszabb menetet nem bír, sem azzal, hogy még mindig az anyja mossa a gatyáit, sem azzal, hogy az apja börtönben van, vagy hogy bukásra áll az egyetemen, egyébként meg van egy szemölcs a fenekén, a kutyáktól meg retteg.


Ráadásul egy olyan bordie, akinek adekvát betegségbelátása van (és a diagnózis közlése nem csupán egy játszma része), megfelelő pszicho- esetleg gyógyszeres terápia mellett jó irányba is tud mozdulni.

A bordie-k 1/3-a idővel "kiég", és teljesen "átlagos" életet tud élni.

2016. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, ezeknek mik a tüneteik, és mérlegelném, hogy ezzel együtt tudok-e élni, ill. megkérdezném, hogy ezeket kezelteti-e aktívan. Azt értékelném, hogy őszinte.
2022. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!