Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal napozhatok a...

Ilyen alakkal napozhatok a strandon?

Figyelt kérdés

Régebben nem jártam strandra az alakom miatt,de aztán meggondoltam magam,és gondoltam,úgysem mászkálok csak bikinibe a strandon,amíg bemegyek a vízbe,addig meg leszarom. Viszont elégé gázos színem van,sokat piszkálnak miatta,falfehér vagyok. Viszont napozni törölközőbe nehéz lesz,meg valami nyári ruhadarabban is,szóval annak csak bikiniben lenne értelme,abból is a pántnélküli. Viszont én nagyon rosszul érezném magamat,hogy ott fekszem 2-3 órát a strandon,semmi nincsen rajtam konkrétan,és mindenki az én hájas testemet nézi. A másik kellemetlen dolog,hogy az utolsó 2 hétben suliidőben mindenki ott "tanyázik",tavaly 2 napot voltam lenn,de 30 ismerős diákot biztos láttam,és már akkor is rsosszul voltam,pedig rövidnadrágba/törölközőbe mászkáltam.


A képen nem én vagyok,de konkrétan mintha rólam mintázták volna. (+Kb. ugyanilyen fehér vagyok.)


[link]


Kort és nemet is írjatok! Köszi :)

16/L


2016. febr. 24. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezzel az alakkal semmi probléma nincs, teljesen korrekt. És egyáltalán nem "hájas". De ha rosszul érzed magad el lehet menni szolizni ugye, ha csak a színed miatt mennél. Hozzáteszem azzal sincs semmi gond a képen lévő hölgynél, meg én sosem birtam akik agyon napozzák magukat csak azért, hogy más színük legyen...

Az én tanácsom, hogy ha szeretsz strandra járni akkor menj azért mert élvezed :) és ha ilyen alakod van, eszedbe ne jusson rejtegetni magad! :D mert egyáltalán nem rossz


25/F

2016. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!