Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki a pattanásos,...

Szerintetek ciki a pattanásos, meleg kiütéses fenék strandon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Félév alatt ledobtam 30 kilogrammot és teljesen meg vagyok elégedve az alakommal.Eddig sosem viseltem bikinit,csak úszódresszt.Ezen a nyáron elhatároztam hogy akkor bikini.Mivel a hasamon lévő csíkok nagyon zavarnak,úgy döntöttem rendelek egy magasított derekú bikini alsót.Ez teljesen eltakarja a csíkokat,de sajnos a fenekemen kikandikálnak a meleg kiütések és avval járó foltok...Már mindent kipróbáltam rá,csak halványodik de nem tűnik el.Tudom,hogy nem a legvonzóbb a meleg kiütéses fenék,de nagyon ciki lehet a strandon így fürdeni,napozni?



2015. máj. 21. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted ki foglalkozik vele, hogy neked milyen a feneked? A strandon mindenféle emberek vannak, tudtommal nem szépségverseny folyik ott, hanem lubickolni, napozni, szórakozni járnak oda az emberek. Vagy te végig azt lesed, kinek hány pörsenés van a hátsófelén? :)
2015. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Csak az amcsi vígjátékokban olyanok a strandok, hogy minden nő húszéves, csillogó barna bőrű, feszes fenekű és nagymellű, a férfiak pedig mind magasak, jóképűek és izmosak. :D A való világ nem ilyen, ne aggódj, senkinek sem tökéletes a teste, és senki nem figyeli, hogy néz ki a másik. :)
2015. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,hogy csak most tudtam válaszolni.Köszönöm a kommenteket,és megpróbálok a strandon úgy tenni,mint ha ott sem lenne.
2015. máj. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!