Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar nők a legszebbek a...

A magyar nők a legszebbek a világon. Egy közmondás szerint. Biztos ez? Vagy inkább mást kérdezek. Miért növeli ilyen ostoba kijelentéssel otthon a magyar nők egóját a média?

Figyelt kérdés
Külföldön élek jó pár éve, és ha spanyol férfitól, vagy angoltól, lengyeltől kérdezem, hogy hallottak-e már a magyar lányokról, akkor max. csak annyi jut eszükbe némelyiknek, hogy olcsó ribik vannak ott, és könnyen meglehet őket d..ni. Kelet-európai nők onnan ismerhetőek fel a legkönnyebben, hogy sok a műcucc rajtuk. Körmök, a szemöldök hiánya, műmellek, festett haj stb, stb. Lengyeleknek a lengyel nők a legszebbek, Spanyolnak a svédek, németnek a spanyolok... És még sorolhatnám. Senki sem mondta még nekem, hogy álmai nője egy Magyar lány. Miért növeli ilyen ostoba kijelentéssel otthon a magyar nők egóját a média?

2016. febr. 25. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Látod-látod, rád is hat a média, különben nem tennél fel ennyire hülye kérdést. :))

Meg ez mitől közmondás???

2016. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A magyaroknak és a magyar médiát író férfiaknak, illetve bárkinek, hadd legyenek már a magyar nők a legszebbek. Ha egy spanyolnak a svédek, akkor a svédek, ők tudják. Mindenki azt mond, amit szeretne, illetve ahogy látja. Nem tudom miért probléma, hogy Magyarországon ezt állítják. A szépség egyébként is személyfüggő, nem egy és ugyanaz a szép különböző embereknek.
2016. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz, a magyar konyha is csak Magyarországon világhírű.
2016. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Attól függetlenül persze szépek a magyar lányok.
2016. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem kicsit reagálod túl.
2016. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Mert a magyar férfiak miért ne a magyar nőket dicsérjék?

Ettől függetlenül mindenhol van szép és ronda is.

Az sem igaz, hogy Kelet-Európában a nőkön úgy általában sok a műcucc. A saját környezetemben sem jellemző ez a nőkre, szerencsére. Én pl. Angliában láttam a legtöbb ilyen mű dolgot. Ez inkább értelmi szinttől függ, nem attól, hogy milyen országból származol.

Egyébként meg ettől miért nőne a magyar nők egója?

Aki ronda vagy nem is ronda, de nem elégedett magával, ettől nem fogja jobban érezni magát. :)

2016. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3-as. A magyar konyhát imádják a spanyolok, lengyelek, angolok. És még ki tudja kik. Eddig ezek közül akárkinek főztem pl. brassóit, vagy gulyáslevest, el voltak ájulva kaja után. Bár ehhez jól is kell tudni főzni. A környékünkön egy igen előkelő szállodában lecserélték a headchef-et magyarra angol helyett, mert az angolok nem tudnak fűszerezni semmilyen ételt.
2016. febr. 25. 15:20
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

7: Szerintem a magyar konyhát sokan nem ismerik. Most az, hogy te főztél valakinek és ízlett neki, az egy dolog.

Ha odavinnél egy szép magyar lányt, biztosan arra sem mondanák, hogy csúnya :)

2016. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Ez nemzeti egónövelés, viszont abban van valami hogy itt van a legtöbb műcucc a nőkön, voltam pár évet Svájcban, Svédországban és Oroszországban is, és Sehol nem volt annyi festett köröm, festett haj és a többi ilyen mint a magyarokon (halkan megjegyzem hogy az Orosz és Svéd nők vannak nálam versenyben a legszebbnek járó elismerésemért, és méghalkabban megjegyzem hogy Svájcban meg Svédországban jóval kedvesebbek az emberek mint itthon, mert amikor pár hónapja voltam itthon meglátogatni a családot akkor el voltam szörnyülködve hogy milyen arrogáns emberek vannak itthon, most komolyan beszólni azért egy embernek, akit nem ismersz és nem tudod hogy mennyit dolgozott csak azért, mert drága autója van... Ilyet sehol nem tapasztaltam még)
2016. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden nemzet a saját lányait mondja a legszebbnek, ha nem tűnt volna fel.
2016. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!