Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki fiatalabbnak néz ki a...

Aki fiatalabbnak néz ki a koránál, az már ne is akarjon szexi lenni?

Figyelt kérdés
16 évesnek néznek, személyimet is elkérik pl.szórakozóhelyen, volt olyan kidobópasi aki nem hitte el :D 23 vagyok egyébként.
2016. febr. 26. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ezzel nem csak Te vagy egyedul > a szemelyit nalam is elkertek mar >

aztan volt a bocsi > de szexi az nyugodtan lehetsz :)))

2016. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jóval fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok. Én mindig azt kapom meg, hogy milyen aranyos vagyok. De hát 26 évesen ne már, hogy mindig csak aranyos legyek! Még ha szexisen öltözök is fel, akkor is csak "jajj de aranyos"...
2016. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát valamelyest átérzem de nem hiszem hogy ettől ne akarhatna senki "szexi lenni". Bár azt mondják az okosok hogy ez kisugárzás kérdése :_D Én is 23 vagyok de kb 18-nak kinéznek, igaz nem 16 de az is alatta van a valóságnak... hiába vagyok 170 cm, az arcom és a bőröm fiatalít, meg nem vagyok egy bevállalós harsány csaj kb... mindig aranyosoznak. Szóval nem tudom megmagyarázni de szerintem ez nem csak öltözéken és sminken múlik. Meg az én példámból kiindulva nem kell hozzá alacsonynak sem lenni... Egyébként tudom hogy klisé de szerintem inkább ez, mint hogy 23 évesen 30-nak tűnjön valaki.. : D
2016. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!