Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tűnjek fiatalabbnak?

Hogy tűnjek fiatalabbnak?

Figyelt kérdés

Még csak 23 éves vagyok, de szeretnék fiatalabbnak tűnni. Ha valakivel találkozok, általában idősebbnek néz, múltkor is az egyik srác 26-nak tippelt, és ez azért bántott egy kicsit. Barátnőimtől még sokszor elkérik a személyit, tőlem már évek óta nem. Mindehhez hozzájárul, hogy magas is vagyok, így az emberek mindig idősebbnek hittek (már tiniként is).

Tudnátok tippeket adni, hogy tűnjek fiatalnak, de mégis nőiesnek és csinosnak egyszerre? Főleg frizura és sminktippek érdekelnének.


2016. febr. 8. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az lehet itt a probléma, hogy míg a barátnőidtől elkérik a személyit, vagyis 23-nál fiatalabbnak tűnnek, addig Te annyinak tűnsz. a srác meg valójában a többiekhez, alapvetően rosszul viszonyítva tippelt téged 26-nak. Nem hiszem, hogy lenne itt bármiféle probléma.
2016. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Irigykedek.Én 22 vagyok és 15-nek néznek pedig festem a hajam sminkelek és magassarkúba járok :D

Amúgy engem ami nagyon vészesen fiatalított az a kevés smink (pl csak szempillaspirál,amitől nagyobbnak látszik a szem)világos haj,sportosabb stílus.Szerintem a magassarkút kerüld ha így is magas vagy :) ÉS ne járj szoliba,a barna bőr is öregít

2016. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!