Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni egy...

Hogyan tudnék megváltozni egy tavaszi szünet alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nevem Timi és 14 éves lány vagyok. Most kezdődött a tavaszi szünetem, és mire vissza mennék a suliba, meg szeretnék változni. Népszerűbb akarok lenni mint ami most vagyok. Kérlek adjatok tippet, hogy az űber népszerű csajok hogy néznek ki, és hogy viselkednek.


Előre is köszönöm.


2010. ápr. 1. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
mért muszáj olyannak lenni?a népszerűség nem jó..hidd el.Majdnem az összes barátom ráment a dologra.Szerencse időbe kapcsoltam és hagytam a cukinyuszimuszikirálykisasszony dolgot.Felejtsd el..
2010. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Új frizura, szolíd smink, egy-két új cucc! Ez is sokat dob az emberen! És ez még belefér,de egyébként igaza van az előttem szólónak!
2010. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

olyan kis buta vagy Timi!

énis mindig az akartam lenni kiskoromban, irigyeltem menő csajokat, akik mára már kiégtek.

most 20 vagyok, és nem vagyok népszerű, csak a barátaim között, van egy imádnivaló pasim, csinos vagyok, egyetemre járok, normális életem van. a menő csajokat akiket anno irigyeltem meg a sraki közértben látom, eladók lettek, felcsinálták őket.

szóval most én vagyok a menő:)

2010. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Jaja, a menő csajok, akikért odavoltak a pasik mára 25 helyett 35-nak néznek ki, többnyire csórók, iskolájuk nincs vagy van valami értéktelen diplomájuk.

És egyiknek sincs helyes pasija.


A 10 legnépszerűbb csaj legalább fele lecsúszott nő mostanra. (és a szépségük sehol nincs már)

2010. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem lehet valaki attol kedves hogy népszerűés okos is nem kell hozá kur*ásnak lennie h népszerű...


Amugy meg tanulj, legyen sok-sok barátod(lányok,fiúk), jócucokba legyél, és ne nagyon égesd be magad...:D

2010. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

rakass fel póthajat, legyen műkörmöd,járj szoliba,festesd át a hajad,legyen új hajad, csak márkás ruhákba járj(retro, mayo chix), és magassarkúba, a könyveid válltáskába vidd, és persze legyen mindennap öt kiló alapozó az arcodon, plusz jó erős smink,hogy úgy nézz ki mint egy 20 éves.. ; )))


legyen mától a kedvenc színed a rózsaszín, vegyél egy cukimuki kutyust, és miközben éppen "cukin" viselkedsz egyszerre próbálj meg egy tajték bu.nkó lenni :))

nézz le mindenkit!illetve röhögj ki mindenkit, visibálj hangosan a folyóson hmm..és mától mondd meg mindenki h hívjanak >>flegmaTimchinek..<<

2010. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én is meg akarok változni egy nagyon picit más hajat szeretnék

és tavaly decemberben óriási hibát elkövettem tettem piros tincseket a hajamba amit azóta is bánok,nem az h nem állt jól de kifakult a hajam ,szóval vissza akarom festeni sötét barnára a hajamat meg egy új frizurát

am vigyázz nehogy megüsd a bokádat (:

14/l

2010. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszy mindenkinek! És tudom hogy nagyon hülyeség !

Am..már van magassarkúm, festett a hajam, és állítólag jó cuccaim vannak... de én viselkedésileg és hajailag akarok nagyon változni

2010. ápr. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!