Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó nekem ez a fültágító? Mit...

Jó nekem ez a fültágító? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 mm-es tágítót hordok mindkét fülemben

Pár hónapja cseréltem le a megszokottakat (szilikon, műanyag, fémszerűség) háromszög alakú, fából készült (nem tudom milyen fa) tágítóra, aminek a felülete fényes és kemény, tehát meg van dolgozva.

Az elején sebes volt , de begyógyult idővel, viszont az utóbbi időben elkezdett viszketni és emiatt kissé be van gyulladva, mert folyton vakarom.Nem sebes, csak érzékeny, nem is gennyes.Fertőtlenítem és tetraciklines krémmel kenem.

18/L



2016. márc. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne hordj fültágítót,legyen ez a megoldás.
2016. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan szomorú, hogy idáig semmilyen használható infót nem kaptam :( marad megoldásként, hogy fémből készült fültágítóm lesz
2016. márc. 14. 01:21
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tudj róla,hogy az emberek többsége szerint/szerintem is/a fültágító gáz(és nem azért,mert te egyéniség vagy,a többség meg birka)Ezért nem kapsz használható választ.

Ha neked tetszik a fültágító,akkor hordd.

2016. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez a te velemenyed :) nekem ez tetszik, ezt hordom

termeszetesen miert ne vonnad magadra a figyelmet azzal, hogy ez szerinted milyen gaz :) ettol gazabb, mar az, hogy 'probalsz segiteni' a rettentoen hasznos es intelligens valaszaiddal :)

2016. márc. 17. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Leminősítheted amit írtam,ez meg a te véleményed.Én azt írtam,amit látok,tapasztalok,sajnálom.Ha hazudtam volna valami szépet,akkor intelligensnek tartanád a válaszom?
2016. márc. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!