Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk (15-19 éves kor körül)...

Fiúk (15-19 éves kor körül) ha egy lányon van kb 5 kiló felesleg az már gond? Itt arra értem ha alapjáraton az arca a lánynak tetszik, a súlyfelesleg kizáró ok?

Figyelt kérdés

Itt most kb annyira gondolnék hogy a bizonyos 110cm-es szabály szerint 167 centimhez 56-57 kilónak kéne lennem

de én 60 kiló vagyok, rosszabb napjaimon 61. Ha kell kép szívesen csinálok.



2016. márc. 12. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Itt inkább a sportolás, mozgás hiánya ami látszik. Abból az 5 kilóból 4 a hasadon van. De nekem ez is tetszik. Inkább az a baj hogy ha most 5 plusz van, mi lesz 10 év múlva ha még vagy két gyereket fogsz szülni. Akkor pedig már nem fog menni a torna, bárhogy akarnád. Mert ha most nem tudsz sportolni akkor meg főleg nem. Na most akkor mit fogsz kiírni ide a gyakorira?
2016. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ahh, köszönöm. Igazából szeretnék sportolni csak nem tudom mit, ami úgy vonz engem az a kézilabda meg a tánc:3

de a tesi tanárom azt mondta ha fingom nincs a kéziről akkor már ne kezdjek bele, táncolni meg félek elkezdeni mert olyan deszka mozgásom van, és félek baszogatnának érte D:

És az itthoni torna vagy futás az nekem olyan... nehezebb, mert én rohadtul élvezem egyébként a sportokat... ha van célja D:

2016. márc. 13. 11:51
 13/20 anonim ***** válasza:

inkább 10 kiló ami felesleg mint 5, de lehet több.

nem a súly a probléma hanem hogy ez inkább zsír. sportolni sportolni és meglesz a 60 kiló csak ettől formásabb leszel.

2016. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
azt én értem, de nemtudom hogy kezdjek hozzá
2016. márc. 13. 14:32
 15/20 anonim ***** válasza:
Csak simán járj kondiba vagy úszni.
2016. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogy fogjak hozzá. Simán neki fogsz talaj tornázni. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Azt ismered mikor felállsz a lábad szét teszed, kezed függőlegesen fel és előre hajolsz egyenes derékkal. Egészen le minél mélyebbre hajolsz. Többször. Majd ugyan ebből az állásból leereszkedsz mintha leülnél. Ezt is minél lejjebb és minél többször. A fekvőtámaszt is csinálhatod. Majd futás , először csak inkább kocogás legyen. Ezt is lehet variálni, szökdelve , oldalt nagyokat ugorva. Uszás is mehet. Csak akarat kérdése az egész.
2016. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
mindenki a futást mondja, de az megy nekem a legkevésbé, lehet esténként majd elmegyek, de annyira utálom mikor futok és belebámulnak a pofámba, egyszerűen elviselhetetlenül idegesít. Egyébként futni is kb másfél kilómétert tudtam egyhuzamban eddig, gondolom 1-2 hét és ez több lesz, de szerintetek is hülyeség lenne most elezdeni kézilabdázni? valamennyi alapom van belőle mert sokat játszottunk általánosban, de nem verseny szinten... mert imádok sportolni egyébként, de csak ha van ilyen kifejezett célja, hogy megnyerjem, a talajtorna az nekem kész kínzás, csináltam 2 hónapig még tavaly, de egy meccset mindig is jobban élveztem
2016. márc. 13. 17:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy jobban szeretnéd a kézilabdát, de ott is alap a torna. A bemelegítő mozgás az is lehet talajtorna és a futás is. De tudod te mennyit futnak a kézisek? Majd nézz ezeknek utána. Ha már nem szeretsz futni akkor hogyan képzeled ezt?
2016. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

mondom ha van célja annak hogy futok akkor ha kell 45 percet végig rohanok, mert arra figyeleky hogy jól csináljam nem arra, hogy futok. Igen tudom hogy hogy tornáznak, és örülök is neki:D

Jártam már kemény 1 hónapig, csak elköltöztünk angliába, azóta úgy elmaradt

2016. márc. 14. 23:42
 20/20 Sanya9797 válasza:
Ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz a felesleggel....ha zavar, akkor meg nem tetszik..:D
2016. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!