Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Kérhetnék egy véleményt?

Lányok. Kérhetnék egy véleményt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy páran már unják az ilyen kérdéseket, de azért kíváncsi lennék..:D

Szóval. 177 cm, 75 kg vagyok, teljesen átlagos testalkatom van. Kék szem, szőkés barna haj, általában rövid, de sokszor hagyom egy kicsit hosszabbra nőni. Imádok öltözködni. Nem vagyok páva, meg seprű, vagy mik ezek..:D szimplán csak szeretek jól öltözködni. Nagyon szeretek még olvasni, szabadidőm nagy részét ez teszi ki. Rajongok az állatokért, főleg a kutyákért..:)

Belső: Inkább komolyabb vagyok (De ez nagyon függ attól is, hogy milyen társaságba vagyok.)

Kedvelem az irónikus humort, amikor egymást oda-vissza tudjuk ugratni..;D

Inkább visszahúzódónak tartom magam, nehezebben nyílok meg, de akit megkedvelek, nagyon tudom szeretni. Mindennél többet jelent nekem az egymás iránti tisztelet, megbecsülés.


Ja, és tudok főzni..;DD


Köszi a válaszokat.:D


2016. márc. 13. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hozzám jössz? :D
2016. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az 1. már leírta, leírás alapján nagyon szimpi vagy. Hány éves vagy?
2016. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

21.:)

De most veszem észre, hogy el*asztam..;D mert már rég nem vagyok tini..:D

2016. márc. 13. 22:49
 4/14 anonim válasza:
én kb ugyan ezeket irtam le egy kerdesben csak en nem tudok főzni :D megsem volt ennyi jelentkező :D ebből is latszik mennyit jelent a megfogalmazás :D
2016. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Aki megismer tuti hamar megfog szeretni :)
2016. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez vagyok, csak 15 évesben :D Bár én senkinek nem kellek... Mindegy :D ez ilyen.
2016. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Pontosan ilyen vagyok :D

A barátnőmet pont úgy ismertem meg hogy a kutyámmal elmentem sétálni és a belvárosban egy kamion zúgott el a kutyum orra előtt, aki baromira megijedt én meg erre elkezdtem gügyögni vele, próbáltam megnyugtatni :D

És így miközben akadályt képeztünk a járdán, nekemjött egy lány.... :)

Ő a barátnőm :D

Sok sikert! :)

17/F

2016. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4.

Hát akkor kezdj el olvasni, és akkor majd jól fog menni a fogalmazás..:) Csak egy jó könyvbe kezdj bele, és függő leszel.:D

2016. márc. 13. 22:54
 9/14 anonim ***** válasza:
'Nem vagyok páva, meg seprű, vagy mik ezek..:D' sírok...xddddd seprűű.xdd
2016. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tökéletes :)

21/L

2016. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!