Szōke vagy fekete?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik néz ki jobban? :) Nekem mind2 tetszik, de nem tudom eldönteni hogy melyik legyen.

2016. márc. 14. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban megy a fejedhez
2016. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vörös.
2016. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő jól áll, én mindenképpen a szőkét választanám. Sötét ruhákat hordok és sötét hajammal olyan dark-osan nézek ki. Szöszi nekem jobban tetszik, de ez csak egy vélemény :)
2016. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mind2 voltam. Nem rég festettem vissza feketére mert a szőke olyan semmilyen volt nekem pedig eredetileg aranyszőke vagyok. Párszor végignyomtam már ezt a procedúrát de mindig visszatértem a feketéhez. Csillog a hajam, nem száraz annyira mint a szőkénél. Megjegyzem, mindenki azt mondja hogy a fekete jobb, pedig fehér bőrű kék szemű vagyok.
2016. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon függ az arcodtól, színeidtől, de nekem a szőke alapvetően jobban tetszik.
2016. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha fehérebb a bőrös színe,akkor bármilyen szemszínhez is jól áll mindkét hajszín.

De ez függ az arcod formájától is,a hajad fromájától.

Én személyszerint akkor inkább szőke hajat viselnék,a fekete az túl komor szín,olyan túl sötét.

A szőke vidámabb és melegebb természetesen.

Mondjuk ha nincs képed magadról,akkor kérdezd ki a barátaid véleményét vagy a fodrászodét,hogy melyik állna jobban. :)

2016. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet tudni.
2016. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az arcodtól, bőrtipusodtól függ, látatlanba elég nehéz válaszolni :D

Én voltam már minden színű, de valahogy mindig visszatértem a feketéhez, mások szerint is ez áll a legjobban. Ezzel van a legkevesebb nyűg, nem szárad ki mint a szőke, kevesebb ápolást igényel, plusz én úgy vettem észre hogy egyre ritkább a fekete, legalábbis felénk, ezáltal egyre különlegesebb vagyok :D

2016. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fekete


Én is fekete vagyok de régen voltam szőke is, de az nem én voltam...mindig meg akartak változtatni, pedig az én színem a fekete kizárólag!


Fekete hajtól a haj is dúsabbnak és többnek tűnik egyébként és fényesebb is. Az én arcvonásaimat jobban ki is emeli.

2016. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szőke.
2016. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!