Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dús, vastag, hosszú és íves...

Dús, vastag, hosszú és íves szemöldök. Lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok a fent említett dologhoz szeretnék segítséget kérni ugyanis az én szemöldököm ennek pont az ellentéte.:D Vékony,rövid és e mellé még gyér is sajnos. Szeretnék egy jó szemöldököt ami karakteresíteni az arcomat. 18/F ezért rajzolni nem nagyon szeretném:D eddig a ricinus olajjal próbálkoztam de igazából semmit sem segített. Várom a tanácsokat és előre is köszönöm !!!

2016. márc. 14. 16:52
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Egy cipőben jàrunk ,hisz èn is azon vagyok hogy süritsem, adjak egy bizonyos formát a szemöldökömnek.

A ceruza kihuzàs nem jó, a pór alakú festékkel sokkal természetesebb végeredményt èrhetünk el.

Ha a ricinus ólaj nem vàlt be èn ajánlom a kókusz olajat esetleg a kókusz zsírt.

Èn az útóbbi időben ezt használtam.

2016. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!