Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdtetek már kivehető/éjszaka...

Kezdtetek már kivehető/éjszakai fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lesz fogszabályzóm, de én csak éjszakait szeretnék. Vélemény érdekelne, akinek ilyen van, de sok oldalon csak úgy volt feltüntetve mint a "rendes" fogszabályzó utómunkálata. Van aki nem használt rendes fogszabályzót és ilyennel kezdett?

2016. márc. 14. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: szar. Eleinte olyan volt, ami a szájpadlásodra illeszkedik, na attól meg lehet fulladni, nyelni alig tudsz benne, zavarja a nyelvedet, a szádat, mindent, annyira utáltam hogy napközben nem is viseltem csak éjszaka, de azt is elsunnyogtam, mert nem bírtam tőle aludni se... Ami átlátszó és csak a fogaidra kell felhelyezni, az meg kb semmit sem ér és nagyon fáj feltenni meg kivenni... Persze ez függ attól is hogy milyenek a fogaid, nekem nagyon gázosak voltak... Csak az állandó hozta rendbe őket, 1 év alatt helyre is hozta a fogaimat, ha tudtam volna biztosan nem szenvedek kitudja hány hónapig a kivehetőkkel... Neked is ezt ajánlom, ma már azért vannak alig láthatók is, amik ilyen átlátszó anyagból vannak.
2016. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 mi volt a gond a fogaiddal? Oké,h kajlán álltak,de csak pár,vagy ilyen farkas fogsorod volt stb..?
2016. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt kivehető, nem sokat ér, és macerás volt nekem állandóan azt külön tisztogatni. A ragasztott annyiból jobb, hogy alapos fogmosás meg kicsit a spéci kefével átdörzsölgettem és kész. Nyaralásnál is vinni magaddal, el ne felejtsd betenni, akkor ilyen fogsor tisztító tablettás vízbe rakni stb.. Plusz nem igazán te döntöd el, hogy milyen legyen, javaslom, hogy hallgass a dokira. Én sem akartam eleinte ragasztottat, 3 fogorvosnál voltam, mind azt mondta, hogy ragasztott kell (egyetlen fogam állt kicsit szarul). Végre találtunk egyet, aki azt mondta, hogy bevállalja és összerak egy olyan kivehetőset ami jó lesz, de akkor azt nem csak éjszaka, hanem nappal is hordjam amikor csak lehet (ergó csak suliba vagy ha mentem valahova akkor nem). Hónapokig küszködtem vele és semmi változás, amellett drága is volt.. Végül ragasztott el és nem bántam meg, mert sokkal jobb :)
2016. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*ragasztott lett
2016. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Elöl állt ki nagyon durván egy fogam (kiskoromban esett ki egy baleset miatt a tejfogam, és mivel állandóan piszkáltam a helyét, ferdén nőtt ki az új), illetve alul meg nagyon befele állt egy fogam, mert nem volt helye.

2016. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! És bocsi az offért.
2016. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt éjszakai,SEMMIT nem ért. Volt 2 évig állandó,összehúzta a rést a két első fogam között,eltelt pár év és visszajött a rés,pont olyan,mint előtte! Felesleges szenvedés és pénzkidobás volt,most megyek fogkoronát csináltatni rá.
2016. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt. A felső két középső fogam volt elég csúnyán egymásra csúszva. 2 év alatt lehozta. Nemlett hibátlan, de ezerszer szebb mint eredetileg.


Megszokni nehéz volt, eleinte reggelente arra keltem, hogy egy nyáltócsában fekszem.

A doki nyelvrácsot is rakatott bele, mert állítólag nem jól tartom a nyelvem. Szerintem a megszokás amiatt volt olyan hihetetlen nehéz. S értelme sem sok volt, mert eleinte feltörte a nyelvem, majd megszokta az és ugyanúgy elől volt a nyelvem.

2016. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát röviden tömören a kivehető nem hozta helybe a hibát??
2016. márc. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!