Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon cikizni fognak foghíjja...

Nagyon cikizni fognak foghíjjal és fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Minden voltam én már, kövér, pattanásos, szemüveges stb. Szóval, már mindent kipróbáltam. De az utóbbi két évben már egyik sem lett igaz rám, és sokan mondják, hogy szép vagyok stb. Ezért úgy határoztam, hogy bevállalom a fogszabályzót is. Igen ám, de elöl egymás mellett van két tejfogam, amit ki kell húzni, hogy szabályozható legyen. Tehát, ebben a hónapban kihúzzák, és felrakják a fogszabályzót. Szerintetek el fognak így fogadni? Nem fognak gúnyolni?

2015. nov. 21. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom sulis idiótákról kérdezel ugye?


Nos fognak,nem kicsit. De a szépségért meg kell szenvedni,testileg és lelkileg is!

2015. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van par hónapja :) nem féltem h cikizni fognak, es nem is cikiztek, csak néhányan kérdeztek h uu lett fogszabalyzod? Meddig kell? Es ennyi utána meg se emlitettek. 2. Manapság minden 3. Gyereknek van vagy volt vagy lesz :) végül pedig csak azt tudom mondani h ne érdekeljen mások véleménye ez csak egy átmeneti állapot es utan gyönyörű fogaid lesznek ;)
2015. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársamnak is elölröl húzták ki talán egy fogát, de nem pont a középsőt asszem, de őt senki nem piszkálta, mondjuk őrajta látszik is, hogy kemény személyiség, tehát hogy nem olyan, aki magára venné, meg volt neki kemény bandája is, akik amúgy helyesen, ha ilyen elő is fordult volna, tuti kiálltak volna érte, mondjuk mi akkor már nagyok 11.-edikesek voltunk, amikor ő csináltatta. Amúgy ilyen vihogós, elkényeztetett plázacicus- kombóról van szó, ők a team:) Amúgy hát aki értelmes, szerintem a legtöbb ember azért minimum annyira, hogy nem szólongat be, de hogyha mégis, hányj rájuk fittyet! Nincs szükséged az irritáló, kötekedős megjegyzéseikre az ég-világon semmi. Mondjuk ezt nyilván tudod, ezért is írtad ki a kérdést. Hát, gondolom, pl főleg az osztálytársaiddal, tanárokkal, családoddal fogsz beszélgetni, ők meg el fogják fogadni. Amúgy nekem hátul volt fogam anno, amit ki akart húzni a fogszabályzós, de utána mondta, hogy van egy másikfajta fogszabályzó, amivel nem kell kihúzni. Végül nem tudom, nekem milyen lett, talán volt 20 vagy 30
2015. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*bocsánat, véletlenül valamit benyomtam; na tehát, hogy volt talán 20 v 30 ezres, meg volt 70 ezres, nem tudom, ez melyik volt. Illetve talán még volt egy, amelyik, tehát legolcsóbb, drágább mert ízlésesebb, és egy speckó azt hiszem. Nem tudom, hogy az ízlésesebb vagy a speckó volt a 70 ezres. Szóval lehet, hogy a te fogaidat és meg lehetne még menteni, hiszen azok hozzád tartoznak. És föláldozni őket nekem kicsit morbid. Hallottam már olyat, hogy egyik fogorvos valakinek kilazította a fogát, utána továbbküldte egy másik fogdokihoz, aztán ő meg elhűlve nézte, hogy ki művelte ezt magával, hát ezt a fogat még meg lehetett volna menteni.
2015. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!