Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi idő alatt...

Normális hogy ennyi idő alatt ennyit nőttem? Van itt még más is ilyen vagy ilyesmi magassággal? 15L

Figyelt kérdés

Átlagos méretű lány voltam, de amennyit nőttem az utóbbi időben, az nem kevés. Nyolcadik végén voltam 156 cm, de már akkor éreztem hogy valami nincs rendben, mert a ballagásom utáni reggelen 3 centivel magasabb voltam, mint az előző napon! Aztán ehhez nyáron nőttem még 19 centit, úgyhogy egy nyár alatt kinőttem az összes ruhámat, a gimit pedig már 178 centivel kezdtem. Aztán téli szünetben nőttem ehhez még 5 centit, úgyhogy most 183 cm vagyok, egyelőre úgy tűnik hogy megálltam a növésben... A melleim meg 70AA-sok voltak, de téli szünetben sikerült nekik is nőniük, most 75C-sek.

Igaz, hogy jóval az átlagmagasság fölött vagyok, de én nem érzem magamat olyan magasnak, meg lehetnék magasabb is :D Főleg hogy most az utóbbi hetekben olvastam itt a gyakorin pár ilyen növekedős kérdést...lányok 190 felett? Akkor én még szerencsés vagyok :P De azért elég sokat nőttem 9 hónap alatt, 27 centit!!

Egyébként a 183 centimhez meg a 75C-s melleimhez 70 kiló vagyok kereken, úgyhogy túlsúlyom nincsen szerencsére :)

Voltam dokinál is, azt mondta, hogy "ez a tinédzserkor velejárója, és igaz hogy sokat nőttem, de csak hirtelen meglódultak a hormonjaim"...

Van még más ilyen vagy ilyesmi magasságú lány ilyen mellmérettel? És szeretitek a magasságotokat vagy nem?


2016. márc. 16. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat igy azert nem lesz olyan konnyu pasit talalni ezt is szamold bele
2016. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lányok általában 14-16 éves korukra elérik a végső magasságukat, a te eseted kicsit extrém, főleg, hogy ennyi idő alatt nőttél ennyit, még egy 13-14 éves fiúnál is extrém lenne 9 hónap alatt ekkora növekedés. 3 centit nőni egy nap alatt nem lehet még ilyen szélsőséges esetben sem, reggel mindenki magasabb 2-3 centivel, mert alvás közben a porcok nem nyomódnak össze, mint napközben.
2016. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lábaid mennyit nőttek?
2018. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkora lettél azóta?🙂
2023. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!