Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem egy feher talpu cipot...

Vettem egy feher talpu cipot es meg nem is hordtam de sajnos mar "csíkos" (magas sarku, a talpanak az oldalarol van szo) Mit tehetnek ez ellen? Van valami lakk amivel befujhatnam vagy ilyesmi? Cipesz tud vele csinalni valamit?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hulyeseget mondok, de nagyon tetszik ez a cipo.es nem szeretnem, hogy tonkre menjen egyhamar:D

2015. szept. 27. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Marmint, hogy a kesobbiekben ne mocskolodjon ossze.:D
2015. szept. 27. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Merre laksz,tisztára nyaljam neked?
2015. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, koszi. :'D

Mondjuk ha lakk van a nyaladban meg meg is engednem:'DD

2015. szept. 27. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Hm.akkor ezek szerint szükséged lenne a nyelvemre,hidd el jól dolgozik.
2015. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az a baj, hogy így láthatatlanul, nem lehet segíteni. :( látni kéne milyen mély a karc. Hófehér a cipő vagy más árnyalatú?
2015. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nem karc, le tudtam takaritani, csak nem szeretnem, hogy elszinezodjon,kopjon, ezert kerdezem, hogy ra tud-e kenni valamit a cipesz?:D
2015. szept. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!