Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri a mai...

Szerintetek megéri a mai világban Avon tanácsadónőnek lenni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 11:00
 1/5 anonim válasza:
48%
Nekem nővérem avonos tanácsadónő és szereti csinálni.Változó,hogy mikor mennyit rendelnek tőle,igaz,hogy nagyon sokan csinálják a mai világba,de ha szeretnél az lenni és érdekel is akkor nyugodtan vágj bele szerintem nővérem se bánta meg.(:
2016. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mit értesz "megéri" alatt.

Főállásban megélni nem fogsz belőle.

A párom legalább 25 éve csinálja. Az elején még úgy- ahogy ment. Meg nem gazdagodott belőle, de "zsebpénznek" jó volt.

Aztán már évek óta ( talán több mint öt éve) csak annyit foglalkozik vele, hogy a családnak és néhány közeli kolléganőjének rendel. Annyiban megéri, hogy "nagyker áron" kapja a cuccokat, és részt vehet a terjesztői akciókban.

2016. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Sose érte meg, pocsék termékek, rémes minőség, ahhoz képest az ár magas is, mert boltban találni jobbakat olcsóbban, állatkísérleteket is támogatják vele. Ezt terjeszteni? Miért? Még ha 10szeresét lehetne vele keresni akkor sem érné meg. Szerintem.
2016. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Az Avon elsők között fejezte be az állatkísérleteit!

A termékei szerintem és többek szerint is jók, ez is attól függ kinek mi vállik be. Nálunk itthon szinte majdnem minden Avon és meg vagyunk vele elégedve, persze én is tisztában vagyok vele hogy nem minden terméke jó de azt nem veszem többet. És ha bárki nincs megelégedve a termékkel ott a megelégedetségi garancia aminek keretében 3 hónapon belül, bizonyos termékeket csak 1 hónapon belül visszaküldhetsz és cserélheted vagy visszakaphatod az árát. ;)

Kedves kérdező! Én úgy gondolom ha tényleg szeretnél ezzel foglalkozni és odateszed magad akkor igen is megéri. Jó azzal én is tisztában vagyok hogy meggazdagodni tanácsadóként nem lehet belőle de ha ügyes vagy szép kis mellékkereset lehet belőle.

Ha érdekel írj nekem privit és szívesen segítek neked. :)

2016. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovács Istvánné Éva válasza:
Igen, mindenképp megéri,én 2év és 3hónapja avonozok főállású munka után. Jelenleg 45 aktív szépségtanácsadóm is van, akik a saját vendégeikkel együtt rendkívül jól érzik magukat az ingyenes partyjainkon. Szintén ingyen megtanulhatod/elsajátíthatod a bőrápolás és a sminkelés rejtelmeit is. Kedvezmények sokaságát tudod kihasználni ha egy kis időt szánsz rá azért mert érdekel.
2016. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!