Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Irtam neten Avon tanácsadonöne...

Irtam neten Avon tanácsadonönek, és az normáslis h kéri a cimem meg a telszámom? Hogy megbeszéljük h mi kell?

Figyelt kérdés
mert rendelni szeretnék és akkor ö jön ide ? nem lehet máshol találkozni? vagy az hülyeség ? és a nevem mé kérdezte?:D
2009. dec. 1. 22:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Sztem ez nem megy házhoz

küld egy katalógust postán aztán rendelj!

2009. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hogy jut el hozzád??És hogy beszéli meg Veled?,Te megrendeled,ő kifizeti ...és?????????
2009. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Ehhez kell a neved meg a címed...


Vagy te azt hitted ez majd kimegy lakásra aztán ott tart fejtágítást?

2009. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális.
2009. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kérni telszámot, címet nem mindig, ha van más, egyszerűbb elérhetőség. (Pl.: munkahely, barátnő húga, közös találkozási pont, pl. jóga, vagy könyvtár, ilyesmi.)
2009. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most akkor kijön vagy nem?:D mert egy faluba lakunk ugy találtam rá neten,és a tesom is volt régen tanácsado és ö is kiment házhoz és ha postán jöne a katalogus akkor amit rendelek h érne ide jövöhét elejéra?? ne nézetek hülyeének léciii
2009. dec. 1. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz kedves kérdező?
2009. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, jövő hét elejére elég necces lesz... bár, ha a szállítási napja pont jól jön ki, akkor okés, megjöhet. A rendeléshez nem kell, hogy kimenjen, ahhoz elég, ha mondjuk akár a neten megnézed a katalógust, de nyilván személyesen kiviszi majd neked, ha megérkezett a csomagod.
2009. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg kiviszi, ha megjött a csomag. de kérheti akár biztonsági okok miatt is, elvégre idegennek rendel. pl hogy ne legyen az, h. megrendeli, kifizeti, te meg addigra eljátszod hogy el is felejtetted már...
2009. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kifogja küldeni postán a katalógust. azért kell a neved és a címed.

és azt kimondta neked h a csomag megfog érkezni akkorra amikorra neked kell?:D

2009. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!