Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Followannáró...

Mi a véleményetek Followannáról, Ehsstyről és Emci Beautyról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek jó videósok-e

2016. márc. 24. 17:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%
FollowAnnát és Emci Beautyt nagyon szeretem,de Ehsstyt még sose néztem.
2016. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ehssty-t bírom, Followanna idegesít, a harmadikat nem ismerem.
2016. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz mindkettőtöknek :)
2016. márc. 24. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ehhstyt szeretem, bár mostanában nem tesz fel videókat, Followannát nem nézem, csak a neve ismerős, de a harmadikról még nem is hallottam.
2016. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindegyik idegesítő és nagyképű, kivéve Eszti.
2016. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Esztitol mar nagyon reg lattam videot de sztem nem nagy szam, Annát szeretem Emci szerintem kislany 14 (13?) eves nagyon nem a sminkelessel es a youtubebal lellene foglalkoznia (most komolyan milyen beauty tanacsokat tud adni semmilyen tipikus borproplemaja nincs a sminkugyessege nincs es nem is hord sminket szempillaspiral nem szamit) amugy aranyos lany meg jofrjnek latszik
2016. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
FollowAnna szerintem nagyon idegesítő, ha meghallom a hangját már kiráz a hideg. EmciBeauty-t annyira nem ismerem, de egy kicsit elkényesztetettnek látszik, és a videói is elég unalmasak, valamit kislány még ehhez szerintem. Ehhstyt régen imádtam, de már nagyon idegesít, hogy minden második szava angol, (nem azért mert nem tudok angolul, mert tudok) főleg mikor egyfolytában csak azt hallom hogy "girl..."...
2016. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

Ehhstyt:

idegesítő, pszichopata. Valamilyen lelki sérült lehet, mert vihog, mint egy nem is tudom én mi. Igazából nem is blogger, hanem a PinkP felhajtója.


A Fllowanna és Emci annyira nem mozgat, de inkább ők, mint az Ehhsty.


Akitől még falra mászok a fennhéjázó stílusa miatt az a GLAMIFY. Ilyen beképzelt (a semmire) nagy arcot már rég hallottam. 6x elmondja, hogy a PinkP-tól vásárolt - ki nem sz rja le honnan van. Bárhol meg lehet kapni azokat, nemcsak ott. Meg amikor elkezd ódákat beszélni a bazári Baleáról, na még attól ki tudok bukni.


Amin borultam: "nekem soha nem olvad le a festék az arcomról" .... "biztos jól beszívódik, bár még nem próbáltam" - na ez aztán a nagyon hiteles blogger. Inkább amatőr online naplót vezet és reklámozza a Pandát. Ez is egy utolsó reklámember!

2016. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Followannát nem szeretem, Ehssty-t mar nem nezem de szerettem , Emcit gyulolom! Nagyon irritál a 14 éves kis p!csáj@!
2016. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

#8, igen, Eszti tényleg lelki sérült, súlyos depresszióval kűzd, szóval ne ítélj elhamarkodottan.


Rákerestem Emci Beuty-ra, eléggé elkényeztetettnek tűnik, meg kicsit fura, hogy egy 14 éves akarja osztani az észt sminkelés terén. Ráadásul én a szülei helyében nem hagynám, hogy ilyen fiatalon youtube celebeskedjen. Amúgy baromi idegesítő, hogy minden második szava az, hogy "imádom", meg "ez a kedvencem". De legalább mostmár tudom, kit parodizált Dancsó a haul videós paródiájában.

2016. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!