Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Box és műköröm együtt?

Box és műköröm együtt?

Figyelt kérdés

Boxolok, amatőr szinten heti 2-4 eddzésen.

Rágom a körmöm, amiről nem tudok leszokni. Műkörmöt szeretnék, mert akkor 1. Nem tudnám rágni

2. Ha látnám hogy szép, talán nem is akarnám...

A legminimálisabbat akarom. Normál hossz, nude lakk

Szerintetek? A kesztyűben igazából védve van... kesztyű nélkül pedig nem ütünk erősen, akkor a technika a fontosabb.


Kort írhattok, és tapasztalatokat, ha van :)

Köszi:))



2016. márc. 26. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem felejtsd el.

Vagy próbáld ki azt hogy magassarkúban indulsz maratoni futóversenyre, az is legalább akkora hülyeség mint ez.

Szerinted zsákolás, sparringolás közben hogyan tartod a kezedet?Segítek, ökölbe szorítva.Műkörömmel ez sehogyan nem fog menni, tehát el kell döntened.Vagy műköröm, vagy box.

2016. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem értek egyet az elsővel,nyilván fiú írta,így fogalma sincs arról,hogy nem csak 2 centis műköröm létezik(ha tévedek bocsi)

Nyugodtan csináltass műkörmöt,de arra figyelj,hogy ne legyen hosszabb az ujjbegyednél,mert az zavarni fog.

pl: [link]

Bár én a helyedben megpróbálkoznék előbb zselés lakkal.

Az is olyan kemény,hogy nem tudod rágni,szép is és egyszerűbb ha csak rövid körmöt akarsz.Szerintem egy ügyes körmös simán meg tudná úgy formázni a saját körmöd,hogy jó legyen:)

2016. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem hosszú, akkor teljesen mindegy. Műkörömzselét egyébként is használnak a körömrágásról való leszoktatásra. Nem kell hosszúra hagyni, ennyi.

Egyébként a jó minőségű géllakkot se tudnád megrágni és az rugalmasabb is, mint a zselé, tehát kisebb a kockázata, hogy boxolás közben sérüljön a körmöd. A porcelánt viszont egyáltalán nem javasolom, mert az túl merev lenne ilyesmihez.

2016. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor linkelj be nekem képet légyszíves arról hogy mekkorát akarsz, mert nekem a normál hosszra az 1,5 centis műkörmök ugranak be, mivel a legtöbbször ilyet láttam a nőkön, ezért feltételeztem azt gondolni, hogy ez a normál hossz.

Mellesleg te tudod, de ne lepődj meg ha megszólnak majd a hátad mögött.

2016. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
23:25-nél ott egy jó link erre. Ha nem értesz az ilyesmihez, akkor inkább ne szólj hozzá a kérdéshez, mert csak hülyét csinálsz magadból.
2016. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Maximum ujjbegyig érő hosszt javaslok.

A géllakkot ugyanúgy le lehet rágni, az nem megoldás.

2016. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat.

Olyanra gondoltam amit a kettes be is linkelt.

Gusztustalannak találom a 2 centis körmöket.

Az a baj, hogy nem elég a gél lakk, mert nagyon rágom... :(

Viszont tényleg félek, hogy a hátam mögött mit gondolnának rólam.

2016. márc. 27. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Emiatt semmit nem fognak gondolni.. Ha meg igen, akkor ne foglalkozz vele. Szerintem simán lehet ápolt körme olyan lányka is aki boxra jár. Ez a minimális hossz teljesen belefér.
2016. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hunbula ***** válasza:
43%
Simán lehet, nekem még kicsivel hosszabb körmöm is volt kick-boxhoz. A kesztyű belsében alapból van egy darab anyag ami a körmöd meg a tenyered között van, de ha betekered a kezed akkor nem fogod érezni egyáltalán. A zselé tényleg jó ötlet, rugalmasabb és kisebb az esélye hogy bemegy alá a levegő és nedvesség, mint a műanyag tipnek.
2016. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A zselé nem rugalmas, tipet meg nem használ normális körmös...
2016. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!