Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki használt már Crest...

Valaki használt már Crest fogfehérítő tapaszt? Mik a tapasztalatok, vélemények? Mennyire vált be? Honnan rendeltétek?

Figyelt kérdés

Én is most kacérkodok a gondolattal, hogy rendeljek-e egy csomaggal a 3D Galmorous White-ból, de előtte körbeérdeklődöm. :)

Mindenre kíváncsi vagyok! :)



2016. márc. 27. 14:53
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én elhasználtam egy dobozzal, de több hónapig tartott... nekem nem a Glamorous volt hanem valami másik, de szerintem tök mindegy igazából. Papírfehér nem lett tőle a fogam, de valamivel fehérebb lett, viszont nekem 4-5 nap után nagyon fájtak tőle a fogaim, nem is tudtam aztán használni rendesen naponta, csak kb hetente 1-et. Ha alapból érzékeny fogaid vannak, én kihagynám. Nekem nem lett olyan tuti látványos a változás, hogy megérje megvenni, főleg, ha azt is hozzászámítjuk, hogy rohadtul fájt tőle a fogam (ami mondjuk várható volt, és szemet is hunytam volna felette, ha tényleg szuper fehér fogakat csinál, de nekem nem csinált). Mindenesetre azért a kezelés alatt kávét, bort, ilyesmit ne igyál, az a biztos.
2016. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a Crest 3D Whitestrips Professional Effects Luxe-t használom, már csak kettő van, de akarok még!


Alapból fogkőleszedés és polírozás után - amitől már alapból fehéredik a fog - kezdtem el használni, először naponta, és fél óra helyett egy órát hagytam rajta.


Az alsó fogsoromra nehezebb volt feltenni, és én úgy csinálom, hogy az első fél órában mint a fogorvosnál, papírzsepiket teszek be a számba, hogy felszívja a nyálat, a másodikra kiveszem.


Érzékenységet én akkor vettem észre, ha mindennap használtam. Ezért először csak kétnaponta, aztán hetente csináltam. Fehérítő fogkrémet is használtam hozzá.


Szerintem szebbek lettek a fogaim, többen is dicsérték. Ebayről szereztem be.


Krémmánián nézd meg a véleményeket.

2016. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!