Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted szépek a fűzők és a...

Szerinted szépek a fűzők és a fűzős ruhák?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 11:07
 1/7 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Szerintem nem...Mivel természetellenes hatást keltenek...
2016. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem igen, az egyik kedvenc ruhadarabom.

Egy kis off: Nekem mindenből tetszik a fűzős, pl:

[link]


[link]

2016. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nekem tetszenek és szívesen is hordok ilyet (bár mindig ki kell vetetni belőlük, mert az s méret is bő rám).
2016. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Odavagyok a fűzőkért. Ha nyerek a lottón, veszek legalább egy tucat tisztességes, spirálmerevítős darabot, addig maradnak a díszfűzők.
2016. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Imádom a fűzős ruhákat, főleg azért mert lehet velük állítani a ruha bőségét hogy pontosan passzoljon.
2016. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A fűző elég kényelmetlen,:| de...amúgy pl esküvői ruhánál prsktikus, ha figyelembe akarjuk venni a nő "méretét"(széltében) ski viseli...de amúgy szép...vékonyít.:)
2016. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szépek. Nagyon kellemes, amikor ölelnek :-).

Húúúú ha lottó 5 -ös... igeeeeen akkor csatlakozok az előző hozzászólóhoz, egy nagyobb megrendelésnál szerintem hátha kapnánk kedvezményt éééés akkor méééég több acélmerevítősünk lehetne! :-)

2016. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!