Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a vékony lányok a szépek?

Miért a vékony lányok a szépek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 165cm és 60 kg. Igaz, hogy nagy mellem van, de máshová is jut zsír bőven. Már annyira undorodom magamtól hogy hihetetlen... Már az éhezést látom az egyetlen megoldásnak, azt tekintve, hogy az iskola mellett a sport és az egészséges táplálkozás esélytelen.. Minden reggel órák hosszat szenvedek a tükör előtt, mert olyannak szeretném mutatni magam, mint a legvékonyabb lányok. Teljesen megkeseríti az életem a súlyom. Ha valaki tud valamiben segíteni, tanáccsal tud szolgálni, igazán megköszönném..

2015. dec. 17. 07:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Sportolj rendesen. Az nem sport, hogy néha futsz a buszra! Az a sport, ha napi szinten megugrik a pulzusod és elfáradsz rendesen. Figyelj oda, hogy mit eszel és ennyi.


A kérdésre válaszolva: mert az tartják a jó formának a legtöbben. Ez egy pszichológiai hatás, hogy ha látok egy ducit, akkor egyből nem tetszik, mert tudom, hogy nem lehet vele elmenni sehova, mert 300 méter után cipelhetném a hátamon. Úgyhogy én ezért szeretem a szép, formás, sportos lányokat.

2015. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De reggel 8tol delutan 4ig iskolában vagyok, aztán estig tanulok. Képtelenség beszoritani ezeket..
2015. dec. 17. 07:47
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Neked nem a súlyoddal hanem az agyaddal van baj. Önértékelési gondjaid vannak. 165 cm és 60 kiló messze nem kövér, sőt.

Fogadd el magad, és sokkal boldogabb, sikeresebb leszel.

Én 160 cm és 61 kiló vagyok. Senki nem mondja rám, hogy kövér vagyok, és én nagyon is boldog vagyok a bőrömbe. A fiúk is tapadnak mint a légy a légypapírra, pedig nem vagyok ribis vagy túl feltűnő.

Az elsővel sem értek egyet, hogy 300 méter után a hátán kell vinni aki kövér. Nyilván nem ismer egy kövér embert sem. Én ismerek, (80-90-100 kilósakat) és jobban bírják az iramot mint bárki más.


Szóval nem koplalni , és hisztizni kell, hanem el kell fogadnod magad.


Egyébként meg suli mellett is lehet sportolni, és normálisan étkezni. Tudom, mert én is ezt csinálom. Akinek nem megy az csak kifogásokat gyárt.

17/L

2015. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Én 160 cm vayok és 57 kg, de engem is bánt a vastagabb combim, de nem nagyon akar eltünni, így elfogadom, akinek nem tetszik ne nézzen rám :)


21/L

2015. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
jézusom, ezt a büdös nagy kamut.:D suli után tanulás és nincs idő másra..:D gondolom. A legnagyobb kifogások egyike. Ha nekem van időm egy kicsit edzeni suli és meló kombó mellett akkor neked is van, és mint mondták a 165cm + 60kg kombó teljesen korrekt. Amiről szó van az az önértékelési gondok.
2015. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
az eredeti kérdésedre válaszolva: A média ülteti bele a fiatal lányok fejébe ezt a vékonyság obszesszió dolgot , akár észrevesszük akár nem. ha bekapcsolod a tv-t vagy csak körülnézel az utcán irreálisan vékány lányokat látsz minden hirdetésben.egy "valódi" embernek nem kell így kinéznie.te egyébként sem vagy túlsúlyos az alapján amit írtál, max egy kicsit nőiesebb az alakod amivel semmi baj nincs!attól leszel igazán szép ha megszereted a tested és otthonosa mozogsz benne.
2015. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

ajj ne legyél már buta. mi az, hogy iskola mellett a sport és az egészséges táplálkozás esélytelen??? ez csak kifogás. gimis vagy basszus, időd mint a tenger, később egyetemen, munka mellett ezerszer nehezebb lesz megoldani. suliban tuti tudsz valamit sportolni, de nem hiszem el, hogy nem tudsz eljárni futni vagy otthon tornázni pár órát. egészséges táplálkozásról meg annyit, hogy bőven elég, ha elhagyod a cukros üdítőket, csokikat, rágcsákat, fehér kenyeret. nem kell norbiápdéten élni (mellesleg az nem is egészséges, de mindegy).

amúgy meg fogadd el, hogy ilyen alkat vagy és legyél kevésbé hiú, nem csak a testeddel kéne foglalkoznod napi 24 órában. keress barátokat, hobbit.

2015. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
amúgy vagy k urvanehéz az az iskola vagy a képességeiddel vannak gondok, ha egész estig tanulnod kell minden nap 15 évesen. én nagyon erős gimibe jártam és átlag napi fél óra tanulással erős 4-es, 5-ös voltam mindig. nem kell 7 órákat tanulni 10.-ben(??) jézusom:D
2015. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 opened paradise ***** válasza:
42%

A média,hát persze. Nem baj,hogy egy csomó cég,már csak marketingből is,direkt csak plus size modelleket alkalmaz...akkor is az.

Mindenféle ízlésű ember van,sokaknak inkább egy húsos lány jön be,de te fiatal vagy és a te korosztályod nem igazán ilyen.

És egyébként nem vagy duckó,ez a súly nem vészes,pláne,mivel említetted,hogy nagy melled van.

2015. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Edz! Nem csak mert fogyhatsz, jobban fogod érezni magad.

Vannak 15 perces edzések, az nem sok.

Én 6 re érek haza , buszon meg rosszul leszek ha lefele nézek, tanulás ott kilőve.

Van, hogy taposó gép közben tanulok akkor mondom fel mondjuk anyának, tesómnak, kutyámnak (bár ő csak édesen nézz) .


165cm hez az ideális a 55kg, +,- 5 50-60kg között szóval épp a felső határon vagy. 15 éves még nősz 1-2 éven belül is más lesz.


Én 155cm ,43 kg és nekem meg semmi mellem.


Edzek főleg popóra , hogy kompenzáljam a ciciket.


Bizonyos ételeket nem eszel , gyümi és zöldség .

Vihetsz salit a suliba.


Az éhezés nem megoldás, csoki cukros ételek, édességet ne!


Meki is mellőzd vagy csak tényleg ritkán, ilyen az alkohol is ( még remélem nem minden hétvégén buli van) .


Kenyér helyett pufi rizs, felvágottal nem rossz.


Az "utolsó" falatott ami még beléd férne azt már ne edd meg.


Ha fogysz 5 kg akkor pont tökéletes leszel.

De így kép nélkül nem lehet megmondani sajnos .


De azért az edzést próbáld beszorítani.

2015. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!