Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Braun silk...

Melyik a legjobb Braun silk epil wet add dry epilátor?

Figyelt kérdés

Az 5-öt néztem ki magamnak, mert az a legolcsóbb.. Még a 7-el szemeztem, de a 9 már nekem nagyon drága:S

Az 5 és a 7 között van valami számottevő különbség? ilyen plusz fejek (arctisztító kefe stbstb ) nem érdekelnek mert csak az epilálás miatt venném meg.

Tényleg olyan jók mint amilyennek ígérik őket? Hallottam már olyat hogy valakinek alig használt csak tologatta a pl lábán.. Ettől nagyon tartok, mert nem akarok tízen ezreket a kukába dobni:/

Mindenki tapasztalata érdekel, aki ilyet használ!:)

De bármilyen már tanácsot is meghallgatok, nekem inkább csak annyi a fontos, hogy víz alatt is használható legyen és jól dolgozzon.



2016. ápr. 6. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
* and
2016. ápr. 6. 11:10
 2/3 anonim ***** válasza:
5 és 7 között nincs különbség szerintem. Jónak jók, de próbáltál már víz alatt epilálni? Mert szerintem az pont nem jó, a szőr nedvesen sérülékeny, könnyebben eltépi az epilátor, nem pedig kitépi. Nekem ez a gondom ezzel a vizes epilálással. Ha meg nem kell vízben használható akkor akár a régebbi Braun is ugyanolyan jó. Csak világítás legyen rajta.
2016. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
O-óó.. Erre a vizes részre nem is gondoltam, mármint hogy puhább és ezáltal elszakítja.. Van egy ősrégi braun epilátorom, de nagyon fájdalmas.. Csak gondoltam víz alatt, kevésbé fáj úgyhogy akkor biztos jó lesz. .. sajnos nem gondoltam tovább és be is rendeltem egy 5-öt.. Mindegy, ha a végeredmény rossz majd szárazon használom. Csak az árából már 2 szárazon használhatót vehettem volna XD
2016. ápr. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!