Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnál...

Hogy mondjam el anyukámnál hogy szőrteleníteni szeretnek?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es az osztályomba kb mindenki szőrtelenít.Es mar engem is zavar a lábamon es a honajjamon a szor.Foleg most kezd jo ido lenni es igy meg rövid ujjút sem merek húzni.Hogy mondjam el neki???
2016. ápr. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Anya! 13 éves vagyok és kezdek szőrösődni, elmegyünk venni borotvát?
2016. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anya ! Nagyon zavar, hogy szőrös vagyok. Az osztályban a többiek is szőrtelenítenek. Nekem ez kellemetlen nem érzem jól magam így. Kérlek segíts, vegyünk valami szőrtelenítőt.
2016. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Jó idő van, gáz ha látszik ha szőrös vagyok. Kozmetikus vagy borotva
2016. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagyfiu
2016. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, vegyél borotvát vagy gyantát és használd. Teljesen hétköznapi dolog, nem kell engedélyt kérni hozzá.
2016. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem kell talán engedélyt kérni utolsó,csak ahol az anyuka foglalkozik a gyerekével,ismeri,látja a szokásait,akkor kiszúrja és észreveszi,hogy valamin változtatott.


Nálam is így volt. A hónaljamat mikor először akartam,akkor megmondtam,hogy már mindenki borotválja és nekem sem jó így,kellemetlen és reggelre vett nekem egy borotvát.Úgy éreztem el kell mondanom neki,kivel beszéljük ezt meg,ha nem az anyukánkkal.A lábamat mikor leborotváltam nem szóltam neki,egyből kiszúrta. :D Csak mosolygott.

2016. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem ehhez miért kell külön engedélyt kérni, ez alapvető higiénia hogy legalább a hónaljadon leborotváld. A láb már más kérdés mert ha szőke a szőröd ami alig látszik akkor még azzal ráérsz (addig örülj amíg észre sem lehet venni és nem kell vele kínlódni), de ha látszik akkor azt is meg lehet érteni.


Mondod hogy anya, szeretnék szőrteleníteni mert már minden lány szőrtelenít az osztályban, jön a nyár, a meleg, nem szeretnél szőrös lenni, majd elmentek borotvát venni. Nem ördögtől való ez :)

2016. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!