Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nálam (14 éves...

Szerintetek nálam (14 éves lánynál) normális?

Figyelt kérdés
Ugyebár sok fiú a cicire és seggre megy.. De sztem ez nem olyan fontos,viszont véleményt kérnék,hogy ki mit gondol.. Kb 158 cm vagyok és 51 kg... Mell méret 75 A ... Jó mondjuk es attol fugg ki milyen melltartót vesz... Vélemény?

2016. ápr. 7. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha ilyenek a méreteid ennyi idősen. Fiatal vagy, simán lehet, hogy még megnőnek(ha még fejlődésben vagy) de ha nem és ilyen lapos maradsz, az se baj.
2016. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2016. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"sok fiú a cicire és seggre megy" ... még szerencse, így könnyű kiszúrni az idiótákat akikkel nem szabad szóba sem állni.

Az meg hogy mekkora a melled teljesen lényegtelen dolog. Ez csak egy testrész, és ráadásul te még gyerek vagy, fejlődésben vagy évekig még.

2016. ápr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális :) 14 éves vagy, még nagyon sokat fog fejlődni és változni a tested, nem kell emiatt izgulni.


"sok fiú a cicire és seggre megy"

Ehhez külön gratulálok, ebben a korosztályban... Na de legalább tudod hogy kiket kell messziről elkerülni.


Ne az legyen az életcélod hogy a segged meg a melled miatt szeressenek, ahogy azt sok tini bebeszéli magának.

2016. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sok fiú a cicire meg a fenékre megy, de egy valamire való férfi (vagy akiben már a férfiasság szikrája kezd kigyúlni) nem ezek két paraméter alapján fog megítélni egy nőt.
2016. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért mondom,hogy én nem arra törekvek,hogy nagy mellem és fenekem legyen.. Csak sokan azt beszélik,hogy akinek ez a kettő nincs meg akk az nyomi stb... Én azt gondolom,hogy nem az számít hogy hogy nézel ki,hanem ami belül van meg hát persze az ész :) azért köszi mindenkinek :)
2016. ápr. 8. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:

"Csak sokan azt beszélik,hogy akinek ez a kettő nincs meg akk az nyomi stb"


Jaj anyám, tipikus önértékelési zavarokkal küszködők szokták ezt a legjobban hangoztatni :D De hát ha nincs más erény, akkor mivel is tudnának érvényesülni... ;)

2016. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádnálak így is ! 14/F
2016. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Méreteiddel nincsen semmi baj , de ha küldesz egy képet az arcodrol akkor meg mondom hogy szép-e mert sok fiu erre is megy.. :)

16F

2016. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem is inkább az arcot nézik,

Tényleg küldj egy képet.. :) L/15

2016. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!