Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki az Avon...

Próbálta már valaki az Avon Solutions Thermal-active új narancsbőr elleni krémjét?

Figyelt kérdés
Ha valaki próbálta akkor bevált neki? Nemrég láttam, hogy megjelent ez a krém és kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

#narancsbőr #krém #Avon #thermal-active
2016. ápr. 8. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Placebo.

A nyirikmasszázs segít.

2016. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyirokmasszázs
2016. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia. Én most kezdtem el használni, szerintem jó. De azt vedd figyelembe h nozogni kell hozzá. Csak úgy felkened attól nem fog változni semmi. Viszont tényleg éget mint a fene :) :) szerintem jó. Viszont jövő hónapban drágább lesz 300 forinttal. Érdemes most beszerezni párat :)
2016. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Estefele szoktam edzeni, és ezt a krémet pedig fürdés után kenném fel. Úgy is jó ugye?
2016. ápr. 9. 10:30
 5/10 anonim válasza:
SZija! én is este edzek és fürdés után használom ,ez a második alkalom, nekem elég kellemetlen ez a melegesdés :/ szinte fáj :/ most is fentvan úgy éget :D
2016. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
előző vagyok, amikor írtam a komit akkor sokat kentem fel, de kevesebbel elviselhető :)
2016. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez valami brutális! :D Durván melegszik! :D Én futás után fürdök és akkor kenem be, ki akarok gyulladni. Az előző ilyen anticellulit kenőcstől lefagytam. Jó cuccok egyébként ezek, sajnos újra és újra neki kell kezdenem, mert szívproblémáim voltak, az egész testem ellepte a narancsbőr. Ezek a solutions krémek használtak eddig a legjobban, pedig sokat próbáltam. Az eveline aranyos bőrradíros anticellulit kréme nagyon jó még, ezeket kombinálom. Kaptam egy csodás szívgyógyszert, így ez a mostani kúrám egy jó időre az utolsó lehet. Én nagyon ajánlom ezt is és a Tescoban luxus kozmetikumok között kapható evelines tusolás közben használhatót. Sajnos az eveline sima gélje már kevésbé jó.
2016. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is használom, szerintem nagyon jó. Mozogni kell hozzá. Én akkor használom, mielőtt mozgok, biciklizek, edzek. Fürdés után egyszer próbáltam ki, majdnem kigyulladtam, az nem esett jól. Én amúgy is nagyon melegben fürdök, így lett annyira égő érzés. Azt írja a krém, hogy ha érzékeny a bőröd, akkor várj fürdés után 30 percet(már értem miért :P )

Hasamra,fenekemre,combom belső részére, csípőmre kenem.

2016. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok


Szeretnem Megkerdezi meddig eget ez a krem? 'Most hasznalom eloszor! Megilyedtem ugy eget de Latom nem vagyok vele egyedul

2017. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan skáig, pár percig csak
2017. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!