Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy nézek ki, ahogy a tükörben...

Úgy nézek ki, ahogy a tükörben látom magam, vagy ahogy fotón?

Figyelt kérdés
Tükörben nézve elfogadhatónak tartom magam, de ahányszor visszanézem magam egy fotón vagy videón, a sírógörcs jön rám. Hogyan látnak mások?
2016. ápr. 10. 19:17
 1/6 anonim válasza:
55%

Ugyanez a problémám, szerintem úgy nézel ki, mint a fotón:/

(Nyugi, én is)

2016. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de szerintem inkább úgy nézel ki, mint a tükörben, mert a fotó, az a fényképező minőségétől is függ.
2016. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb a videófelvétel áll a valósághoz. A tükör fordított kép és csak egy oldalról mutat. A kép megy egy pillanatot kap el, ami nem biztos hogy épp előnyös. Mások mozgásban látnak, és nem csak egy szögből.
2016. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Gondoltad volna oldalon egyszer azt olvastam h a tukorben sokkal szebbnek latjuk magunkat, mint amilyenek valojaban vagyunk, de passz h ennek mennyi a valosagtartalma
2016. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Dettó. Tükörbe nézve szépnek találom magam,a fotókon borzalmasnak. :D Mindig gyakorlom a pózokat,nézegetem magam,hogy melyik oldalam az előnyösebb..mostanában pufinak látom magam a képeken,persze ez függ attól is,hogy milyen ruhát viselek.

Azért a valóság az valóság,akármilyen profi kép sem tudja azt nyújtani,amit élőben látsz,vagy ahogyan mások látnak téged.

2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes én a tükörben is, a fotókon is egyformán gánynak látom magamat, de mindig megdöbbenek, ha videót látok magamról. Videóban sokkal kevésbé vagyok ocsmány, mint tükörben, képeken, sőt már majdnem szépnek mondanám. :D
2016. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!