Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Az öcsém leborotválta a...

SOS! Az öcsém leborotválta a fél szemöldökömet! Mit tegyek? 14/l

Figyelt kérdés
Holnap tabló fotózás, így viszont nem mehetek. Mit csináljak?? Itthon maradni nem szeretnék. Nagyon fontos lenne!!!!
2016. ápr. 10. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdés fogalmazódott meg bennem:

Hogy tudta az öcséd a szemöldöködet leborotválni?

Egyébként sok lehetőséged nincs. Vagy leborotválod a másikat is, és rajzolsz magadnak egyet, ami ugyebár olyan, amilyen... és azon a tablóképen 20-30-40 év múlva is ugyanúgy fog díszelegni. Vagy elmész így a fotózásra, és szépen megkéred a fotóst, hogy retusáljon neked egy szemöldököt. (Ha jó fej, megteszi... annyira nem nagy meló egy profinak.) Vagy megvárod, hogy kinőjjön, és utólag elkészítteted a képet. Gondolom, nem holnapután akarják már készíteni a tablót.

2016. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemöldökpor/ceruza.

A fotózáson pedig fordulj oldalra,hogy ne látszódjon csak az arcod egyik fele.

Amúgy mégis hogy történt??

2016. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy 14 vagy... ha csoportos fotózás lesz (általánosban legtöbb helyen az van), akkor nem gáz annyira a rajzolt szemöldök... távolról úgyse látszik annyira. :)
2016. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemöldök ceruzával pótold ki, sajnos mást nem nagyon tudsz tenni. Ha ügyesen megcsinálod nem lesz feltűnő.
2016. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Délután elaludtam, és arra ébredtem fel hogy az öcsém ott ül mellettem a borotvával. Nem tudom hogy honnan szerezhette, én az ilyen cuccaimat a szekrényben tartom a zárva (pont az ilyen esetek miatt). Lehet hogy anyum táskájából szedte ki..


És nem osztályfotó lesz, hanem mindenkit egyesével lefotóznak és úgy egy tablót fog alkotni. Mégegyszer köszönöm mi denki ek a választ!! <3

2016. ápr. 10. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy régi baleset miatt van gond a szemöldökömmel, ami azt jelenti hogy a jobb szemöldököm csak félig meddig nő meg mivel 13 évesen egy részeg autós elütött amikor bicikliztem és pont úgy estem bele a csatornába hogy a fejem sérült meg valami kiálló tárgyba fejeltem bele sajnos és az annyira felsértette a bőrt a szemöldökömnél hogy össze kellett varrni, sőt a szemem alatt is van 1 centis heg és hatalmas mázli hogy a szemem épségben megúszta. Nekem azóta elég torz ott az arcom, de nekem általánosba a fotózás úgy volt hogy féloldalasan fotóztak és a fotós aki az osztályfőnököm húga volt úgy állított be hogy pont jó legyen és tényleg jó is volt olyan szögbe fotózott le hogy a kutya sem vette észre. Gimis tablófotózásnál ott úgy volt hogy az osztályból mindenkinek olyan képet csináltak hogy a teljes arcuk látszódjon lehetőleg azért mert legyen egységes, én eléggé vitatkoztam a problémám végett, de szerencsére kifogtunk egy olyan rendes fotós hölgyet aki nagyon alaposan dolgozott mindenkinek adott egy minimális sminket fiúknak is, tőlünk lányoktól is előtte azt kérte hogy ne sminkeljünk mert ott ők fognak majd minket hogy lehetőleg jó is legyen a kép meg egységes is. Persze ott több sminkes volt nekem nagyon jól eltüntették a heget a szemöldökömhöz nem nyúltak, mondta a nő hogy ne aggódjak mert van nagyon jó retusáló kollégájuk majd ő megcsinálja, féltem hogy elrontja, de szinte amikor megláttam magamra se ismertem mert teljesen jól meg lett csinálva. Persze azóta már nincs szemöldököm és kivan rajzolva nekem, de megbírták jól oldani.


Öcsédet meg neveljétek meg :)

2016. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!