Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha most aránytalanok a testrés...

Ha most aránytalanok a testrészeim, akkor ez javulhat még idővel?

Figyelt kérdés

Például, ha valakinek nagyon nagy a szeme, orra, füle, hosszú a nyaka vagy bohóclába van. Az, hogy nagyon nagy meg kicsi, arányaiban kell érteni, tehát a testéhez képest.


Nekem van 1-2 ilyen problémám. 15 vagyok.


2016. ápr. 11. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, nekem szó szerint hobbit lábam volt 14 évesen lány létemre, később 10 év múlva már csak jót nevettünk azon a nyári felvételen ahol ez jól látszott. Amúgy 15 évesen nem túl szépek a nők, kivétel a szerencsés génnel rendelkezők, olyan 18 éves korra kikupálódik a többség :D nyugi, velem is így volt.

Addig marad az igényes ápolt megjelenésre való törekvés. Megfelelő öltözködés.

Kinövöd!

2016. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 éves kor után már sokat nem fog a külsőd változni, de szerintem te is olyasmiken problémázol, ami igazából nem is probléma. :)

Tudod, nem az a szép, ha valaki olyan, mint ha mesterségesen, a tervezőasztalon alkották volna meg. :)

2016. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
örökké aránytalan leszel
2016. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!