Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van-e valami módszer az...

Van-e valami módszer az anyajegyek halványítására?

Figyelt kérdés
Üdv! :) Az a helyzet hogy az arcomon van egy anyajegy, ami nélkül 1000szer szebb lennék, nagyon elrondít :( Amikor megnézek egy olyan képet amin nem látszik, úgy érzem nem vagyok csúnya, sokkal több önbizalmam lenne ha nem lenne ott vagy halványabb lenne (mert am az arcom tök normális,ez az egyetlen ami miatt ronda), szóval tényleg nagyon szeretném tudni hogy van-e hát...ilyen házi módszer, amivel halványíthatnék rajta. :(
2016. ápr. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Házi módszer tuti, hogy nincs, de orvosi is csak a műtét. Viszont rokonomnak egy icipici anyajegyet vágtak ki, és sokkal nagyobb heg maradt neki utána. Gondolom az arcodon annak sem örülnél.

Anyajegyen szerintem semmi szégyellnivaló nincs.

2016. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Leszedetheted. De kinek mi... nekem pl a heg is szimpibb mint egy sötét anyajegy, szóval mindenképp megtenném. De ha ezt nem akarod akkor korrektorral el lehet fedni bármikor.
2016. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én leszedettem az arcomról, maradt heg, de jobb mint anyajeggyel. Műtét, hajrá.
2016. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Sajnos anyukám nem engedi a műtétet (bár fogalmam sincs hogy mennyibe kerülne), de akk addig míg nem szedethetem le, alapozóval picit halványítok rajta :) csak h ne legyen feltűnő
2016. ápr. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!