Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Harmincas nők (vagy idősebbek)...

Harmincas nők (vagy idősebbek)! Nektek van önbizalmatok?

Figyelt kérdés
Én kezdő huszonéves vagyok, és nekem nincs :( Attól tartok, hogy ez sosem fog változni, nagyon rondának érzem és utálom magam. Ismerek pár idősebb nőt, és nekik nincs gondjuk magukkal. Hogy csináljátok? :D
2016. ápr. 14. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de ez rendkívül ostoba kérdés és sértő. Az idősebb nőnek miért nem lehet önbizalma? Azért, mert már nem kettessel kezdődik a kora?

Elárulom neked, hogy az önbizalom nem kor függvénye.

2016. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sértés. Direkt rosszul fogalmaztam meg a kérdést, hogy jöjjön rá értelmes válasz.

Úgy lett volna helyes, amit a legutolsó mondatban írtam le.

2016. ápr. 14. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

El kéne gondolkodnod, hogy miért is tartod rondának magad, mert sok dolgon lehet külsőleg változtatni. Valóban ronda nő talán 100-ból 1 van, a többi csak előnytelen dolgokat visel magán, ettől nem szép, de lehetne az bármikor ha változtatna.

Belsőn is lehet változtatni, lehet fejleszteni magad, az nehezebb de nem lehetetlen. Szóval ha bajod van magaddal akkor ne csak a csodára várj hanem változtass. Aztán lesz önbizalmad is.

2016. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedem hogy nemsokára megjön az önbizalmam ha már 19 év alatt nem sikerült neki :D
2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!