Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen testalkatom van szerint...

Milyen testalkatom van szerintetek? És mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok, kb 50 kg. Vállszélesség 91 cm, mellkas 70,5 cm, mell körméret 85,2 cm, derék 60 cm, csípő 89,4 cm, comb körméret 48 cm. Nem szeretem, hogy ilyen kicsi vagyok. Legutóbb mikor vásároltam 12-13 éveseknek való ruhát vettem, általában xs-es ruhát hordok. A lábam is elég kicsi, mivel 35-ös cipőt hordok. A suliban mindig ölelgetnek (úgy, hogy még a 168 cm magas osztálytársam is lehajol és a derekamnál ölel meg), ettől olyan rossz érzésem van. Az egyik fiú barátom kijelentette, hogy olyan vagyok mint egy "ölelgetnivaló plüss".

2016. ápr. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy álomcsaj vagy.
2016. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Képről lehetne eldönteni.
2016. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez aranyos!
2016. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!