Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » ápr.1-jén csináltattam orrpier...

ápr.1-jén csináltattam orrpiercinget, és este leragasztom, h ne kapjam ki. hnap lesz tesi, és akkor is ragasszam le, hogy ne essen ki?

Figyelt kérdés
azért írtam ide,mert ide sokan jönnek ebbe a témába.
2010. ápr. 6. 18:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
46%

Jo hogy idejottel OFFolni...

kulonben meg nemkell leragasztanod, kiesni nemfog, max redvas lesz

2010. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"azért írtam ide,mert ide sokan jönnek ebbe a témába."


- Mindjárt átteszik, szóval felesleges volt fáradni...


Egyébként józan paraszti ésszel logikusnak tűnik leragasztani. A sportolók is azt csinálják az ilyen ékszerekkel, ha megtehetik, hogy nem kell kivenni.

2010. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem szükséges,akkor az osztályom fele is leragasztott orral futkosott volna
2010. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ragaszd le ,mert ha oda kapsz vagy elesel,akármi, kiszakad és senki sem szeret vért takaírtani
2010. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De paraszt vagy első...

Anno én is leragasztottam alváshoz... Tesire csak azért, hogy öltözéskor ne kapjam ki. De mondjuk lehet, hogy ha földön fetrengős dolgot csináltok, akkor tényleg nem árt leragasztani, hogy ne legyen szutyis :)


Amúgy tényleg sokan vannak itt, de sokkal több a tahó, mint máshol :)

2010. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát igen,tényleg nagyon sok tahó van itt...:/

és nem röhögtek ki az o.társaid? vagy nem szóltak meg h minek ragasztod le?

2010. ápr. 6. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmilyen pc-m,de ha lenne biztos,hogy leragasztanám.Nehogy valami baj legyen.Figyelj végülis a sportolók is leragasztják mindig.

Ha pl. labdajáték van és fejen dob vki véletlenül...jobb ha le van ragasztva.Biztos nem volt olcsó,inkább ragaszd le,nehogy baj legyen.

15/L

2010. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ragtapasszal jó?
2010. ápr. 6. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:
persze jó ragtapasszal is, karatén a lányok/fiúk is leragasztják még a fülbevalót is
2010. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Szigszalaggal körbe. :D
2010. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!