Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni online...

Hol tudok rendelni online nagyon olcsó sima (kínai) tornacipőt?

Figyelt kérdés
Nézelődtem de nem találok, pedig pár éve egy ezres volt a kínaiban. Kb ilyen árban keresek, a minősége sem számít csak a legolcsóbb legyen. Az is mindegy, hogy melyik országból, csak legyen ingyen vagy nagyon olcsó a szállítás. Aliecxpressen, ebayen néztem, googleban kerestem. Akinek van valami bevált boltja vcgy tudomása van ilyenről, az legyen szíves linkelje be.

2016. ápr. 20. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs sehol ? Kockázatos rendelni próbálás nélkül , eltérő méretekkel készülnek . Van ami pont jó a többi meg elméretezett . A szállítás is minimum 1 hónap , ha az jön egyáltalán amit kértél .
2016. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs...és ez akaszt ki, hogy nem tudom hol keresni már és hogyan.

Tudom, de nekem ez más, nem baj ha kicsit nagyobb, kisebbet meg biztos nem veszek. Mindig jók szoktak lenni, amiket rendelek. A mérettáblázatok meg viszonylag pontosak.

2016. ápr. 20. 13:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és inkább jöjjön meg késöbb, mint hogy egyáltalán ne legyen.
2016. ápr. 20. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
aliexpress
2016. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sárkány, ázsia center?
2016. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Auchanban is lehet kapni, ilyen 1000-1500 körül.
2016. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 elwera ***** válasza:
Fogarasi úton az Obival szemben is van egy Ázsia áruház, ott 1700-ért láttam.
2016. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszi. Utolsó, neked is, bár az 1700 az nekem már pont sok és Bp-re sem járok mostanában.😀
2016. ápr. 21. 00:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az ázsiacenter.com-on semmi,a sárkányból meg az auchanból meg nem is lehet rendelni. Amennyibe meg kerülne nekem elmenni ilyen helyekre, annyiból már 4-et is vehetnék. És hát vennék is..csak nincs miből..szóval nem tudok szerezni úgy látszik. Szar lesz egész nyáron bakancsban.
2016. ápr. 21. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!