Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol érdemes ma kínai nyelvet...

Hol érdemes ma kínai nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
És melyiket ? Mandarinra gondoltam alapvetően, és nem felsőbb szintig, csak olyan jó középfokig érdekelne. Az sem mindegy persze, mennyibe is kerül... Pl. online érdemes, vagy az inkább felejtős kategória ? Ilyesmire gondoltam.

2016. febr. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem azt mondom, hogy tökéletes a srác, de nekem adott már jó ötleteket, és sokat lendített az angolomon.

Esetleg nézd meg, neki milyen tapasztalatai vannak:

[link]

2016. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm !!

(Megy a zöld kéz !!)


:)

2016. febr. 16. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Keleti Nyelvek Iskolája


Én ott tanultam, és maximálisan tudom ajánlani. Ha kérdésed van, írj bátran.


(Felsőfokon tudok kínaiul.)

2016. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 !
2016. febr. 17. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok. Én a helyi kínai boltba járok a kínai házaspárhoz (üzlettulajdonosok) tanulni a nyelvet, örömmel segítenek. Én pedig segítek nekik a magyart tanulni
2016. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ik, köszönöm a választ, igen, ez már nekem is eszembe jutott, ha épp csak ez áll rendelkezésre, jó lehet, csak hát ha mandarint szeretnék tanulni, nem biztos, hogy azt fogják majd tanítani, lehet, hogy a saját nyelvjárásukat, esetleg megakadnék egy bizonyos szinten, mert pl. nem tudnám elmagyarázni, megértetni velük, hogy mi az, amit nem értek, stb. De mindenesetre nagyon is jó és hasznos ötletnek tartom, még egyszer köszönöm !!
2016. márc. 3. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Konfuciusz Intézet :)
2016. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!