Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Pontozzátok őket 10/?...

Lányok! Pontozzátok őket 10/? Melyik tetszik a legjobban? Írjatok sorrendet, vagy amelyikhez kedvetek/időtök van.


2016. ápr. 21. 18:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Tonimahfud: 7-8-as"

"7-esekkel járnék"

"8-9-esek azok akiket az újságban meglesek és kb lefagynék"

"nem kéne"


Érdekes logikád van.

2016. ápr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nálam a b. zis Steiner Kristóf-nál vagy Szabyest-nél kezdődik, nem egy valamennyire kigyúrt, szőrös embernél. :D De hát mindenkinek szíve-joga eldönteni mi a b. zis neki :D

Ja igaz, alulról a harmadiknak inkább google-ben nézzétek a képeit.

2016. ápr. 22. 01:23
 13/30 anonim ***** válasza:

Közülük esetem:


Bateman, Lachowski, Frederick, Teixeira, Nessman


Ők nálam max pontosok. (De csak ha Bateman megborotválkozik, Teixeiráról keresünk jobb képeket, mint ami itt van, Nessmannak meg kiegyenesítjük a haját.)


Lachowski korábban is az egyik n1 volt nálam, Frederik és Nessman nevű srácokat eddig nem ismertem, de ha meg kell majd festenem vagy fogalmaznom, hogy néz ki külsőre az általam elképzelt tökéletes szépfiú, akkor elég lesz egy képet berakni valamelyikükről, mert telitalálat. Az már csak konkrét dizájnon és beállításon múlik, melyik tetszik épp jobban közülük. Ha minden mástól eltekintek, és csak ezeket az instagramos képeket (lejjebb is görgetve) látnám csak, akkor ezek alapján nálam "Ryancfrederick" győz.

2016. ápr. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Mitől olyan érdekes? :D már ilyen kérdésnél is a kötekedés megy...a kérdező kérdésére válaszolj ne az én válaszomban keresd a logikát...

Észlény ez nem matek hanem kibebaszarintott ízlés.


Járnék a 10-esekkel is ha túl blvagyunk az ismerkedésen de rohadtul zavarba tudok jönni ha ilyen jó csávók leszólítanak plussz nem bírnám azt h minden csaj őt akarja...

Tehát mi az ami neked rohattul nem tetszett?!

2016. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Csak h tudd te fagyökér! Most is egy 9-es pontszámú pasival járok, de nem bírom hogy ha megyek az utcák a csajok lesik folyamatosan.

Mintha levegő lennék. úgyhogy inkább maradok a kisebb pontúaknál.

És kb 3hónap volt mire teljesen feloldódtam a társoságában....nekem ez nem jó!

2016. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Azért tűnik nekem melegnek, mert elég lágy tekintete van, a haja hosszan a szeme előtt és az egyik képen még oldalra biccenti a fejét úgy h a szája enyhén nyitva van. Nekem ennyi kellett :D
2016. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Jézus... vedd be a nyugtatódat te is. Nem pálya ez a stílus nálam, nem süllyedek le a szintedre.
2016. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Te csak kötekedni jöttél :D

Nincs jobb dolgod :)

Ez szép stílus?! A tied gyönyörű xDxD

Az én stílusom az h nem kötök másba, és nem foglalkozom más dolgával, de ha kötekednek...kijön minden :D

Menj a francba és keress barátokat vagy pontozd a kérdésben szereplőt te stílusos bunkó

2016. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Mégis süllyedsz? XD eddig tudtad tartani a méltóságod?!

Szépen kifejezted magad...kreativitás 0 👍👏

Tiniribi? Most szültem nem gond?! Okoska

2016. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Mivel rohadt idegesítő a vergődésed.

Akkor gratulálok, hogy kismama létedre itt vitatkozol egy kb. 10 évvel fiatalabbal a gyakorikérdéseken pasikon. XD-zel meg emojizol mint egy 15 éves tinilány.

Ez már karrier.

Inkább menj és foglalkozz a kisbabával.

2016. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!