Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől fáj ennyire az epilálás?...

Mitől fáj ennyire az epilálás? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az epilálás alapjába véve mindenkinek fáj, de én azt olvastam, hogy ha csináljuk rendszeresen akkor ez első pár alkalom után már nem is lehet érezni... Hát az van, hogy én már majdnem 2 éve használom, most, hogy jó idő is van próbálom hetente minimum egyszer, de minden egyes epilálás olyan borzalmas fájdalommal jár, hogy az szinte kibírhatatlan, van, hogy nem is jutok a végére. Gyantát is már próbáltam, az is ugyanúgy fáj, mindkettő főleg a combon, és a gyantánál várni is kell, hogy megnőjön a szőr és az szerintem annyira nem jó. Szóval szerintetek mit csinálok rosszul?

2016. ápr. 22. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy csinálod, milyen géppel. Nekem Philips Satinelle van, este, fürdés után szoktam nekiállni, mert a meleg víztől megpuhul/ellazul a bőr, utána bekenem testápolóval. Reggelre szinte nem is látszik utána semmi. Ja és ha nagyon hosszú már, akkor először fentről lefelé húzom az epilátort, utána lentről felfelé, azaz a bokától a térdig.
2016. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!