Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 éves lány vagyok, 163 cm 57 kg. Sajna elég nagy mellem van. 1-2 éve hordok toppot de, az osztálytársaim többségének vagy rendes melltartója, vagy sportmelltartója van. Már én is szeretnék de nem tudom hogy kérjem meg anyumat. Lécci segítsetek! Ti hogy csináltátok?



2016. ápr. 22. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mond meg, hogy szeretnél venni melltartót, vagy menj vele vásárolni legközelebb és akkor válaszd ki, és kérd, hogy vegye meg :) 12 évesen nem vagy már olyan kicsi, azt is megmondhatod, hogy az osztálytársaidnak is van, ha nem akarna venni
2016. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Anya, szeretnék melltartót hordani, mert már kényelmetlennek/kellemetlennek/cikinek érzem a toppot. Elmegyünk venni?"
2016. ápr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!