Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki jól? Öltözköd...

Hogyan nézzek ki jól? Öltözködési és smink tippekre lenne szükségem. (nagyon hosszú lett)

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, viszont elégedetlen vagyok magammal. 165 cm vagyok, vékony alakom van, a hajam szőke lesz kb 1 hónap múlva, most világosbarna. Kékes szemem van, ovális alakú arcom.

Smink téren nagyon béna vagyok. Egyedül csak szempillaspirált szoktam használni. Szeretem a rúzsokat is, de nem találtam meg még az én színemet, és nem tudom szépen felkenni őket. Rendeltem szájceruzákat, azt könnyebb lesz használni, mint a rendes rúzsokat? Ezeken kívül mit használhatnék még? Tusvonalat nem tudok húzni, és ha mégis sikerül valamennyire, akkor sem szokott jól állni. Van alapozóm is, csak alkalmakkor használom, máskor nem szoktam, + a mitesszereken kívül semmilyen bőrhibám nincs, és kozmetikushoz is készülök, hogy azok is eltűnjenek. Milyen sminktermékeket használhatnék még?

Aztán az öltözködés. Egyszerűen nem megy. A mesefigurás meg zenekaros pólóimat hordom főként, vagy télen kötött pulcsikat. Viszont rengeteg ruhám van... egyszerű nyári toppok(bordó, fehéres, fehér fekete pöttyökkel, lila csíkos lengébb, stb), haspólók(rózsaszín, fekete azték mintás, barna fekete gallérral), rövidnacik(2 magasderekú farmer, fekete,barna,farmer normál rövidnadrág, barna magasderekú), sok nadrágom is van..farmer, barna farmer nadrág, magasderekú zöld,kék,fekete. Szoknyáim is vannak: magasderekú fekete, magasderekú virágos, testhez simulós sötétkék, virágosak, tüll sötétkék szoknya, stb. Kardigánok, hosszú ujjúak, kötött pulcsik. Szóval rengeteg ruhám van, de nem tudom őket párosítani, nem tudom mi mihez megy, és mi az ami nem illik össze. Eddig a megszokottól eltérő volt a magasderekú farmernadrág rózsaszín haspólóval, és a fekete magasderekú hosszú nadrág haspólóval. A szoknyáimat egyszerű trikókkal szoktam hordani, de nem tetszik annyira. Nem tudom.. szeretnék csinosabban öltözködni.

Tudna valaki segíteni?

Semmi önbizalmam nincs egyébként, csak ritka alkalmakkor érzem magam szépnek, vagy fogalmazzunk inkább úgy, hogy nem csúnyának. Újra el fogok kezdeni mozogni, hátha az is ad valami kis önbizalmat.

Bocsi hogy ennyire hosszú lett. :( Egyébként minden szépségápolással kapcsolatos tanács jól jön.

20/l


2016. ápr. 23. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A sminkelésedet kiegészítheted egy kis szemhéjpúderrel vmi világosabb egyszerű árnyalattal.Emellett tehetsz fel pirosítót/bronzosítót az is kicsit feldobja.Nem feltétlenül kell Rúzs egy kis labello is elég szerintem az visszafogott de mégis jó.Youtubon sokat tanulhatsz.:) Öltözködés terén pedig a színeket jól válaszd össze és a basic cuccokat dobd fel kiegészítőkkel,pl egy nyaklánc jól tud mutatni kicsit elegánsabbá teszi a megjelenést.Nézz körül a neten még a zenekaros/mesefigurás cuccokat is lehet nagyon jó szettekben felvenni.Sok ilyen alkalmazás/oldal van.Ha bármi kérdésed van írj mèg nyugodtan üzenetet.
2016. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz sok lookbookot outfiteket . YouTube tele van vele és nagyon sok jó tippet tudnak adni. Illetve a külföldi youtuberek elsőként hoznak ki cuccokat az idei trendből így szinte "naprakész" vagy.

Ahh smink meg szerintem akkor jó ha nem túl sok. no makeup makeup. Ezek nem látszanak de ragyogni fogsz tőle. Vagy natúr szem smink és hozzá egy élénk rúzs. Ezek most nagyon mennek. Szóval csak lazán és találd meg magad a ruhákban. 😊

2016. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!