Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S Hallottam a hidegvizes...

S. O. S Hallottam a hidegvizes mellmasszázsról hogyan kell csinalni? Mert hallottam hogy sok embernél hatásos.

Figyelt kérdés

Lány vagyok és érdekelne hogy hogyan lehetne kicsit nagyobbítani mert elég kicsik a melleim .Egyszer elkeztem de abba hagytam és azóta többen is mondták hogy hatásos ,csak nem tudom már hogy kell csinalni ....esetleg valami más házi praktika?

Segítsetek köszönöm!



2016. ápr. 24. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
És minel hamarabb elakarom kezdeni .
2016. ápr. 24. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Sok mindent mondanak, de nem kell elhinni minden hülyeséget. Tanulmányozd a biológiakönyvedet, hogy miből épül fel a mell, és nézd meg a masszázs élettani hatásait, aztán gondolkodj. A mellméret genetikai adottság. Még bőven megnőhetnek maguktól, és ha nem, akkor is nagyon jó vagy így.
2016. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Scav ***** válasza:

Nincs csodaszer, semmi nem hat, csak a mellplasztika.

Hízással nőhet a mell is. Mással nem.

Aki azt mondja, hogy szedett valami bigyót és működött, az vagy hazudik, vagy csak placebo. Annyra akarja látni, hogy működik, hogy maga is elhiszi.

Fogamzásgátlótól még nőhet esetleg, de az is azzal szokott kapcsolatban lenni, hogy hízik az illető.

A hideg vizes zuhanyt azért csinálják, hogy feszes legyen a bőr, ne kezdjen idő előtt lógni, megereszkedni.

Nem számít mekkora a melled, nem attól leszel jó nő. Ez személyiség, kisugárzás.

Keira Knightley színésznő is elég deszka, mégis szexis jelenség.

[link]

2016. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vannak akupresszúrás pontok, amiket lehet masszírozni és egyszerű svéd mellkasmasszázs is segíthet. Huszonvalahány éves kornál később már nem lehet így növelni a mell méretét.


Rendesen kell enni is.


Ne aggódj, a kis mell sem gond, ha valaki csak a mellméret miatt figyelne rád, attól jó tisztes távolságban maradni.

2016. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:
17%

#4 Hazudik. Ennyi. Nettó hazugság. Linkelj be egy IGAZI kettős vakteszt kísérletet erről légyszíves. Mert addig hiteltelen. A hidegvíz jó, mert segít abban, hogy a melled ne ereszkedjen meg. Feszesebb marad.

A méret meg mindegy. Sok férfinak a nagy tetszik, de ugyanannyinak a kicsi, másoknak meg tökmindegy. Nem ez lesz a mérvadó. Viseld őket szexin, kacérkodj velük. Úgyis az megy oda hozzád, akinek tetszik a méreted. Bár a mai fiatalok mindentől félnek, még attól is, ami tetszik nekik...

2016. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!