Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktátok szőrteleníte...

Lányok! Szoktátok szőrteleníteni a karotokat? Ha igen, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Elég sötét a szőr a kezemen, ezért jutott eszembe
2010. ápr. 7. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, de semmiképp se borotváld, több lehetőséged is van

1, szőkítőpor

2, epilátor

3, gyanta

2010. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én borotválom sima kétpengéssel, kb kéthavonta, 15 éve, de semmit nem változott a vastagsága, színe.
2010. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én borotvával:D de nem vettem észre h erősebb lett volna a szőr:D

bár ez egyénfüggő:)

csak gyakrabban kell...am gyanta lehet jobb:)

2010. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez csak egy egy legenda hogy erősödik a szőr :D Én is borotválom, de ugyan olyan mint amikor elkezdtem. kb heti egyszer végigsiklok rajta és nincs vele gond
2010. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah én is hetente 1x leborotválom a karom, de ha neked nagyon sötét a szőr akkor vagy gyantázod vagy 1x borotválod
2010. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztem ne borotváld mert nincs annál undoritobb mikor barátnőim kezéhez hozzáérek és szúr brrr:S:S...

Én epilálom egy hónapba egyszer bőven elég! Ja és az évek multával egyre kevesebb a szőr mostmár szinte alig van :)... Amugy a felsőkaromon is van egy kicsi ott pedig gyantázom kb 3 havonta kell nekem :).


20/L

2010. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, és szerintem se borotváld.
2010. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,és nekem egyáltalán nem lett tőle erősebb a szőrszálak,és sűrűbben sem kell bororválnom kb 2havonta.Pedig én a szőrösebbik fajtába tartozom.:(
2010. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én epilálom inkább, de ha s.o.s. van akkor borotva :S

de nekem lassan nő vissza, elég havonta egyszer lehuzni epillátorral :D

2010. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, mert az epilátor nekem nagyon lassú, és fájdalma. A borotvánál meg másnap már szúrt, és elég rossz volt máshol hozzáérni is, meg ciki is volt. Nekem viszont elég dús és erős a szőrzetem, de a gyanta bevált, az több hétig is. Én azt ajánlom. ;)
2010. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!