Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, vagy menjek orvoshoz?

Normális, vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. És hát a "mellméretem" egy 6 évesével vetekzik. Tehát magyarul 0. Egyedül a mellbimbóm nőtt meg egy kicsit az évek alatt... Ez normális? Lehet ilyen rossz a genetikám? Vagy ez hormonzavar? Nagyon zavar, emiatt önbizalmam sincs na meg alig van ruha ami jó rám. Szerintetek?

2016. máj. 5. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Majdhogynem egy cipőben járunk...

Csak én még 16 vagyok, de reménytelennek látom már a növekedését, legalábbis másokat elnézve...

2016. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Ha szőrösödtél a rejtett helyeken,a csípőd szélesedett és rendesen van menstruációd,akkor nem valószínű,hogy hormon probléma lenne.

De neked is nőhet még. Terhességtől,fogamzásgátlótól,hízástól.

2016. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

#2

Butaságot beszélsz!

A fogamzásgátlótól nem fog hatalmasra megnőni, a hízásról meg nem is beszélve!

Kérdező, neked meg azt ajánlom, ha nem bírod tovább és van pénzed, mindenképp konzultálj egy plasztikai sebésszel és kérd ki véleményét, hogy melyik beavatkozás lenne a legmegoldhatóbb...

A zsírfeltöltéses, vagy pedig az implantátum!

2016. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Nem is azt mondtam:)

Nőhet. Itt is egy millió válaszban írták már lányok,hogy mellékhatásként megnőtt nekik. Ez nem kőbe vésett,van akinek megnő,van akinek nem.

És hízásnál dettó. Vannak kövérebb lányok kismellel,de van olyan,akinek hízásnál megnő egy kicsit. Ahogy visszafelé is,mikor fogynak,kisebb lesz a mellméretük.

2016. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért megnézetném magam orvossal a helyedben, kérj hormonális vizsgálatot.


2. A fogamzásgátlók manapság olyan minimális hormontartalommal rendelkeznek, hogy nem befolyásolják a mellméretet. A hízás pedig alkati dolog, én pl minden kilót a combomra és a hátsómra szedek fel, miközben marad a lapos hasam, darázsderekam és a mellméretem.

2016. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is elmennék vele orvoshoz, hogy nincsen e valami hormonális vagy egyéb oka.


Másodszor pedig ha minden rendben van az orvos szerint, akkor nyugodj meg. :) Ugyanis nagyon sok fiú imádja a lapos minicicis csajokat, köztük én is. :) Mit nem adnék, hogy ilyen barátnőm legyen, mint te. :) Nekem nagyon bejön, ha egy lánynak szinte nincs cicije. :) Sajnos elég ritka az ilyen, nagyon kevés lánynak marad ilyen igazán pici. Szóval ne légy önbizalomhiányos emiatt, mert biztos vagyok benne, hogy lesz akinek így fogsz igazán tetszeni! :)


Amúgy ettől függetlenül milyen a testalkatod?

2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok de izmos. Kiskorom óta táncolok versenyszerűen. Meg még fura az is, hogy pl. hugom is fiatalon kezdte, ő is versenyzik neki mégis nagyobb mellei vannak mint nekem. (4 év van köztünk)
2016. máj. 16. 11:47
 8/8 anonim válasza:
Öhm hatodik válaszoló a te fajtád nagyon ritka és kihaló félben van 2016-2017-et elnézve:) minden fiu a nagy mellű nőket keresi..énis a kis mellűekhez tartozom..engem is nagyon zavar főleg nyáron..minden barátnőm ott a két nagy labdájával villog énmeg mint egy deszka loholok utánnuk..ja elég kínos..de azt is hozzá kell tenni hogy egy mellműtét sem 2 Ft és azt azthiszem 5 évente cserélni kell...bocsi ha tévedek..
2016. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!