Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menjek orvoshoz vagy próbálkoz...

Menjek orvoshoz vagy próbálkozzak más 'csodaszerekkel'?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy izzadós vagyok, de csak hónalj tájékon. Foltok meg minden. :S Eléggé kellemetlenül érint, hogy tudom, hogy ott van vagy hogy nem is nagyon merem a karomat 'emelgetni' és a túlzottan színes darabok számozva vannak a ruhatáramból. Sok kérdésben olvastam az antisudoricáról, ki is próbáltam de nem segített. A kérdésem: Elmenjek-e bőrgyógyászhoz vagy próbáljak ki többféle a neten dicsért izzadásgátlót?

Köszönöm


2010. dec. 23. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Előbb orvos, utánna mindenféle 'csodaszer'. Mert ami beválik egynek, nem biztos, hogy a többinek is beválik.

U.I.: Javítsd át a 'számozva' szót száműzve-re, mert úgy értelmes, és helyes. ;]

2010. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi! És igazad van, észre se vettem. :D

*javítás: számozva --> száműzve

2010. dec. 23. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit vársz az orvostól? Hogy felír majd egy izzadásgátló tablettát vagy esetleg kapsz majd egy kizárólag a hónaljra ható izzadásgátló injekciót? XD Legalább lesz majd egy jó napja:)

Vegyél a boltban egy hónaljdeot, ha az egyik nem válik be próbálj ki egy újat. 5-600 ft szerintem nem egy nagy áldozat erre, még ha nem is válik be. Nem mindenkinek ugyanaz a jó.

2010. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy hülyére röhögné magát egy bőrgyógyász, akinek ez a szakmája, ha azzal fordulnék hozzá, hogy mit tudna nekem ajánlani ilyen szintű izzadásra. :)

Vettem már 5000 Ft-os dezodort is, az se használt szóval..:D De talán tényleg el kellene mennem, ezt most így eldöntöttem. Ha belehalt az orvos a röhögésbe, akkor meg majd értesítelek!:)

2010. dec. 23. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Az izzadás rengeteg dologtól lehet, nem is biztos, hogy a bőrgyógyász tud segíteni, sőt, több mint valószínű hogy nem. Van aki ilyen típus és azzal nem lehet mit kezdeni. De akár lehet idegességtől, szorongástól stressztől és még vagy 100 más tényezőtől amin nem segítene a világ összes golyós dezodora sem.
2010. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Korábban nagyon izzadtam. Piszok kellemetlen érzés volt. Majd azt ajánlották, hogy szokjak le a dezodorról és helyette használjak hintőport. Meglepett, nem nagyon bíztam benne. De mivel nem volt más alternatíva, ezért ez maradt. Eltelt pár hónap és sok kellemetlenség, de megérte. Egyáltalán nem izzadok már.
2010. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem lelki gyökerű a probléma én úgy érzem. De azért megpróbálom, hiszen próba cseresznye. :) Meg rosszul érezném magam, ha tudnám, hogy nem tettem meg mindent.
2010. dec. 23. 22:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Hmm.. akkor majd én is megpróbálom valamikor, köszönöm, hogy ezt megosztottad velem! :)
2010. dec. 23. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ugyanez a bajom mostanában. Kipróbáltam most egy Vichy dezodort, nem használt semmit, pedig elvileg 78 órás... Valakinek utána csontszáraz a hónalja. :/

Most megint vettem egy Vichy terméket, ez nem dezodor, hanem krém, ami elvileg 7 napos hatékonysággal bír, ha úgy csináljuk, ahogy elő van írva. Az ünnepek után kipróbálom. Ha nem válik be, megpróbálom én is ezt a hintőporosat.

Remélem neked is megszűnik ez a problémád.

2010. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Érdemes elolvasni.

2010. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!